blaffen afleren

7 reacties

Steffie

22 december 2008, 15:53

Hallo,

Ik zit met een probleem. We hebben een hele lieve Friese stabij gekocht, bijna 2 jaar geleden. Toen we deze kochten hebben we aan onze buren gevraagd of ze aan ons wilde doorgeven als onze hond blafte als we weggingen. Hier hebben we nooit iets van gehoortd tot dat we vanochtend een kerstkaart in de bus vonden met hierop de tekst dat het eeuwige geblaf zat zijn. Nu is onze hond bijna 2 jaar. Heeft iemand enig idee hoe we hem het blaffen kunnen afleren?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "blaffen afleren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

22 december 2008, 16:20

Wat ontzettend l*llige buren! Zulke heb ik hier ook wonen, zelf lawaai voor tien maar van een ander kunnen ze niks hebben, maar goed...op dit relaas van mij zit niemand te wachten ;-)
Vraagje: is de hond in eerste instantie stil als jullie weggaan?
En nog eentje: zit de hond vaak en/of lang alleen?
Belangrijke dingen om te weten om een advies te kunnen geven...

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

22 december 2008, 17:20

Sluit me aan bij Martie, ook wat betreft de ontzettend akelige manier waarop je buren dit ter spraken brengen.
Ik zou zowiezo even met ze gaan praten, dan jullie er wat aan willen doen en wat ze precies horen en of ze voortaan even gewoon aan willen bellen als er wat is.. grr

Groetjes, Margje

steffie (gast)

22 december 2008, 21:18

Hij is 3 dagen alleen en hij is stil als we weggaan. Hij schijnt vooral te blaffen als de achterbuurvrouw haar takjes bijelkaar aan het zoeken is en het duurt lang voordat hij stil is met blaffen. Dat met de buren we zijn gelijk bij hun aan de deurbel geweest en ze komen langs om hierover te praten.
Hebben jullie een tip hoe ik hem dit kan afleren?

sandra

22 december 2008, 21:22

prettige kerstkaart!!!!!???? ze vonden waarschijnlijk geen andere manier zeker het over te brengen?? zielig

22 december 2008, 22:08

De achterbuurvrouw zoekt takjes bij elkaar? Hij is gewoon waaks, dat is toch niet zo gek? Uiteindelijk wordt hij dus wel weer rustig. Tja...snap het dan niet zo hoor. Mijn hondje blaft ook bij ongeregeldheden en na een poosje is hij weer stil. Dan is er toch eigenlijk geen probleem? Het is alleen een probleem als hij blijft blaffen, lijkt mij, maar goed...sommige mensen kunnen nergens tegen. Mijn buren zeuren al over een afgevallen blaadje, hebben zelf de stereo - midden in de nacht - op volume 10...als je snapt wat ik bedoel.
Kan je hondje de buurvrouw zien als ze takjes zoekt?

Niki

9 april 2009, 21:25

Wat een lullige manier zeg...beetje onvriendelijk om niet gewoon effe langs te komen om het door te geven..

Niki

9 april 2009, 21:53

Ow oud topic zie ik...(schaam)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "blaffen afleren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^