wisselen met kvv

5 reacties

pippa en ik

17 februari 2010, 16:00

Die Lunatic, 10 weken en 6 daken bij mij Nutro brokjes ging prima eerste dagen. Toen een aantal dagen carnibest en daarna geen meer willen..twee dagen met lange tanden en toch wel veel poepen,,,dus vandaag carnibest. En o ze is zo blij. Ze eet der buikje knalvol En dat doet mij zo goed. Toch wil ik haar van de zomer ook brokjes kunnen geven. Als we langer onderweg raken...maar goed voorlopig dus kvv want ondanks dat ik der toetje nu zo onwijs vind stinken nu ze me bedankt O-) Wil ik dat Luna gezond is en deze belangrijke eerste maanden energie heeft om alles zo blij mogelijk onder ogen te komen!
Carnibest is redelijk onhandig halen voor mij. De andere dierenwinkel hier heeft duck en eumm nog een...Geldt voor dit ook dat ik niet zomaar een bakje Duck kan geven maar dat moet half halven? Is een klus met diepvries...en als ik nou onderweg ga (nu is ze nog te klein maar strakjes...is Renske heel makkelijk. Ook als ze uit logeren gaat lijkt me dat het makkelijkse. Graag tips...(o wat stinkt ze lekker en ik nu ook hahaha)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wisselen met kvv" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

17 februari 2010, 16:30 3 doggies

Je hoeft niet te mengen hoor. Je kunt zo afwisselen met KVV. Duck is wel van mindere kwaliteit. Er zijn ook bezorgpunten of afhaalpunten van Carnibest, maar ook van andere goede KVV's. Waar woon je?

Op vakantie is KVV idd wat lastiger. Als je in NL blijft is het niet lastig, maar wel in buitenland. Je zou dan of vers kunnen geven (zelf vlees halen) of Renske. Renske vind ik wel iets mindere kwaliteit, het bevat geen bot en orgaanvlees. Maar voor een vakantie is het wel te doen.
Brokjes zou je ook kunnen geven. Misschien dat ze dan een tijd niet eet, maar als ze trek krijgt wel... Maar dan zou ik toch nog iets eerder voor Renske gaan.

pippa en ik schreef het onderwerp

17 februari 2010, 17:18

Ik woon in amsterdam westerpark...dus door het park naar de haarlemmerdijk bij Bello is prima...maar hier twee stappen verder zit de Kanarie en ik winkel meestal in de westerstraat...mijn tuinhuis is in zuidoost door de rijnstraat en mijn werk is in osdorp... is zit gewoon vooruit te denken waar mijn adresjes zitten. En als ik vergeet mee te nemen waar ik onderweg kan halen...Kaatje krijgt bij mij altijd ander eten dan bij der baasje en ik merkte al dat dat niet goed was. Dus ik wil met deze kleine daar goed over nadenken. Eerder dacht ik altijd je moet varieren dan krijg je geen kieskauw maar ik geloof dat ik dát moet bijstellen. Hoewel als ik een goed darmklimaat kweek...kan ze leuk van alles aan vers eten en dat vind ik wel gezellig. Elke ochtend dezelfde bak eten is voor haar wel prima maar ....wij mensen...en ik weet van kaatje dat ze gek is op appeltjes en ei en visje...dat is dan een ware traktatie. Alleen is Ka daarna altijd aan de diaree of verstopt. Dus ik wil Luna zo'n goed mogelijke start geven!

Mexx

17 februari 2010, 21:27 3 doggies

Kijk even op de sites van:
haaksbarf, carnivoer, bibi, bandit, darf, black-dog.
Evt naturis of farmfood fresh.

Daar staan verkooppunten, misschien is er wel iets in je buurt.

Bende van 4

17 februari 2010, 21:51 3 doggies

de meeste verkooppunten bezorgen ook aan huis O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wisselen met kvv" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^