Hoi hoi,
Kimba is gisteren voor de eerste keer loops geworden.
Zat er al een beetje op te wachten, maar ben sinds korts verhuisd en daar hebben ze witte banken en witte muren. Had het der al over gehad en de vrouw zei al dat ze wel graag wou dat Kimba dan een broekje ging dragen. Als ik nog thuis had gewoond dan had dat broekje voor mij niet gehoeven..
Nu zit ik met het volgende probleem..
Kimba weet natuurlijk niet wat der overkomt en zo'n broekje vind ik totaal onnatuurlijk voor een hond. Heb er gister 1 aangeschaft, maar hij is totaal niet meer om te krijgen. Heb der een dikke bot bij gehaald zodat ze daarna lekker kon kluiven, maar vandaag lukt het niet meer. Ze rent het hele huis door of vliegt de bench in. Ik dacht dan doe ik het in de keuken om dan kan ze tenminste niet weg.. Keuken komt ze nu dus ook niet meer in, en de keuken leid na de achtertuin dus het is moeilijk om haar ff na buiten te krijgen.
Na binnen betekend broekje aan.. heb het al uitgesteld zodat ze tenminste nog wel na binnen komt, maar het volgende probleem is dat mevroutje begint te angstbijten. Ze is ook humeurig en heeel erg moe.
Ze wil niet spelen, slaapt, en zelfs eten geeft ze niks om.
Heb vandaag geprobeerd het broekje om te doen, maar toen hapte ze. Heb toen wel even doorgezet en hem omgedaan met koekjes, maar een tijdje daarna moest ze plassen dus hup, broekje weer af..
Ze komt voor niks de bench uit op dit moment. Etensbak staat er ook al een tijdje..
Vandaag ga ik weer terug na Hengelo ( waar ik nu woon), maar er zijn weinig afgesloten ruimtes. De enige leid na de achtertuin en dan krijgen we dus hetzelfde probleem. Vraag me dus echt af hoe ik 3 weken lang 5 x op een dag het broekje aankrijg zonder gebeten te worden.. Bijten doet ze sowieso nu al dus weet iemand wat ik nog kan doen ? Is dit gewenning ? Het lijkt alleen maar erger te worden.
Gistermiddag ging het nog. Gisteravond na het wandelen al niet meer.. Vandaag is het wel erg extreem..
Ze bijt mij nooit, dus ze moet het wel heel erg vervelend vinden.
Hoop dat iemand nog een oplossing heeft. Herkend iemand dit extreme gedrag ? Vind het zo zielig..
Liefs raffie



3 doggies

haha. Voor nood kan ik altijd dan zon lange babybroekje gebruiken dus dat kan ik altijd nog uitproberen.Het ziet er ook best schattig uit Monique haha
Ik zou der voorlopig wat minder gaan zien, maar t is ff niet anders helaas..