Hallo,
ik ben net nieuw op hondenpage dus ook ik zal me even voorstellen!
Ik ben Zehra, 22 jaar en woon samen met mijn vriend in Veldhoven.
We hebben twee hondjes: Sam een West Highland White Terrier van 5 jaar en Kyra een Boston Terrier van 14 weken.
Sam is een herplaatser die we 1,5 jaar geleden hebben gekregen. Hij werd door zijn vorge eigenaar maar weinig uitgelaten en kende totaal geen commando's. Inmiddels hebben wij hem de basis dingen geleerd, maar door zijn eigenwijze karakter luistert hij niet altijd even goed.
Met de komst van Kyra merken we dat Sam ook helemaal opleeft. Hij is binnen in een keer een stuk actiever en hij luistert ook veel beter! Als we buiten zijn en Kyra naar ons toe roepen, dan staat Sam al voor ons terwijl Kyra pas halverwege is! Erg leuk om te zien.
Kyra is een hele lieve pup. Ze leert heel snel, is heel enthousiast naar andere honden toe, zit het liefst de hele dag bij je op schoot om te knuffelen en ze kan ontzettend druk zijn.
Samen zijn Sam en Kyra een ontzettend leuk duo die het nu al erg goed met elkaar kunnen vinden!



3 doggies

) En leuke naam heeft je hond, zo heet mijn border/stabij kruising ook.
















