vond via internet dit forum. Ziet er erg leuk uit en interessante dingen.
vond via internet dit forum. Ziet er erg leuk uit en interessante dingen.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoi" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Hoi Sandra,
Welkom op dit forum,
Misschien leuk als je iets over jezelf en je 3 handen vertelt.
Veel schrijf en lees plezier.
Groetjes, een poot van Joey,
Cella.
Hallo Sandra.
Welkom en veel plezier op dit forum.
Wij zijn benieuwd naar jou verhalen.
Gr Liesbeth,Turbo en Luna
Welkom op dit gezellige en leerzame forum.
Tuurlijk,
Sam mijn oudste sheltie van10 is een echte allemans vriend een schat van een hond. Heb daar GG3 mee behaald, mee gefrisbeed, geflybald en behendigheid meegedaan. Helaas heeft Sam artrhose en daardoor HD en reuma. Hij is dus nu dus met "pensioen"
.
Max mijn 2e hondje en ook een sheltie van 6 is een echte sheltie, keft om alles vind alles en iedereen eng en probeerd dat met zijn grote mond te verbloemen. Max frisbeed met mijn zoontje van 7 en doet dat fantastisch. Max heeft GG1 behaald, maar slaat dicht op het examen vanwege mijn zenuwen. Daar zijn we dus mee gestopt, wel loop ik nog behendigheid met hem.
Mick onze jongste en een australian sheperd is 14 maanden. een echte rausser. Een hele werk lustige hond, helaas nog te jong voor behendigheid en frisbee, maar dat staat in het voorjaar wel in de planning. Hij leert heel erg snel (en ik vond dat mijn shelties al snel leerden) doggydance doen we al wel en daarnaast heeft hij zijn basis en A cursus gehaald. Voor B staan we op de wachtlijst. Mick is heerlijk aan het puberen en je kunt aan hem zien dat hij daar last van heeft. Na een ondeugend moment kijkt hij je heel schuldbewust aan alsof hij wil zeggen, Ik weet het baasje het mag niet maar ik kan er niets aan doen. Mick heeft het niet op vreemde mensen maar mensen die hij kent en de eigen kinderen (7 en 3) daar is hij super mee.
welkom op dit forum.
leert hier een hoop.
gr jo en dr hondjes
Hoi Sandra,
Welkom hier...
Gezellig weer hondjes en een baasje erbij...
Veel kletsplezier...
Lieve groet, Ilja
High-five van *Sterre*
Hallo Sandra,
Van harte welkom en ik wens jou net zo veel plezier als dat ik van dit forum heb.
Altijd leuk om weer niuwe mensen te verwelkomen.
Lieve groet,
Wilma
Hoi Sandra,
Welkom, veel plezier op dit leuke forum
Groetjes joyce
Hoi sandra
welkom op dit gezellige forum altijd leuk nieuwe mensen en honden er bij
groetjes joke en taat
hoi sandra,
welkom
Hoi Sandra! Een welkomspoot van mij en Chica! 
Groetjes Denise
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoi" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.