kale plekken

4 reacties

katleen (gast)

9 februari 2010, 20:01

Hoi, ik heb een dwerpincher van 6 maanden,
zijn buikje is zo goed als kaal, rugje begint nu ook al. volgens de dierenarts gaat het om een erfelijke ziekte 'black hair folliculaire dysplasie', de zwarte haren kunnen nog allemaal uitvallen, de bruine niet.
Heeft iemand hier ervaring mee?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kale plekken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Veronique & Spike

9 februari 2010, 21:26

Sjee wat naar zeg..!
En nu.. hoe moet het nu verder..?
Heb zelf ook een dwerg pinschertje.. maar als alle zwarte haren nog uit kunnen vallen.. dan blijft er weinig over..?!

Doggy

9 februari 2010, 22:27

hier wil ik ook meer over weten, het hoe en waarom, en hoe dit verder gaat verlopen.
grtn

karin

10 februari 2010, 10:17

Onze Max zijn wandelmaatje (dobermann) heeft ook kale plekken.
Die is ondertussen al 1,5 jaar oud.
Heeft wel het levergen.

katleen (gast)

11 februari 2010, 21:17

Ik weet eigenlijk niet wat er verder gaat gebeuren en of hij echt héél kaal gaat worden. Wel zielig als je hem ziet.


Ik vind er niet zo véél info over.

Volgende week ga ik voor een 2e opinie

Het is een erfelijke ziekte, te véél gekweekt?

Waar heb jij Spike gekocht?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kale plekken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^