Hallo allemaal,
vanochtend liep ik rond 9 uur naar mijn stageplek, Jumper Dierenspeciaalzaak. aan het begin van de straat zag ik dat de zoon van de baas van de winkel de vlaggen al buiten aan het hangen was, ik was dus een beetje laat.
het laatste stukje rende ik maar gelukkig was ik toch netjes optijd!
toen ik binnen was werd ik rondgelijd. ze lieten me zien waar de wc was, waar ik mijn spullen kon ophangen en ze vertelde me een beetje de regels, elke dag een spijkerbroek dragen, geen joggingkleding enzo (dat ziet er niet netjes en verzorg uit)
en ze vertelde me dat de koelkast altijd voor me open stond (ik mag pakken wat ik wil)
toen ik kennis had gemaakt met alle werknemers kreeg ik een lijstje waarop allemaal dingen stonden.
ze vroegen me of ik even naar de supermarkt wou gaan om hun lunch te halen
dus ik dacht: oke... dat doe ik dan wel even.
maar dat was niet het geval... ik stond wel een uur in die winkel te zoeken naar alle dingen die ze nodig hadden! ik kon het echt niet vinden!
toen ik het uiteindelijk had gevonden en ik weer terug was in de dierenspeciaalzaak mocht ik alle dieren eten geven en hun waterflesjes verschonen.
ze hebben vogels, vissen, konijnen, muizen, hamsters, gerbils en papegaaien.
ze hebben allemaal kleine kooitjes naast-en boven elkaar met vogels erin.
en daarnaast de knaagdierkooien.
ook hebben ze nog allemaal kleine vogel kooitjes door de winkel hangen.
het was best veel werk om al die dieren te verzorgen want het zijn er echt veel.
en ik moest ook onthouden welk dier welk voer moest hebben.
de vogels moesten heel veel gemengd voer. (3 delen dit plus 1 deel van dat plus nog een schepje van dat en dat en nog wat korreltjes van dit erbij...)
Daarna kwam één van de zonen van de baas terug van de groothandel met allemaal spullen, manden voor honden en katten, tuigjes, grote zakken voer en blikken voer, kooien en heel veel zakken zaagsel en hooi.
dat moest allemaal uit het busje geladen worden en in de winkel worden gezet.
de baas zelf is een tijdje niet aanwezig vanwege een operatie die hij net achter de rug heeft dus ze zijn nu nog blijer met mijn hulp erbij!
ik heb vandaag ook geleerd te spiegelen, dat als er van een product weinig in de winkel is dat je dat dan vooraan in de schappen moet leggen zodat het lijkt alsof er meer van is 
ik heb ook mensen geholpen met het uitzoeken van een hamster, en een konijn en vissen.
ook heb ik iemand geholpen die een loopse hond had en wou weten hoe ze moest zorgen dat de hond niet gedekt werd
ook kwam er iemand met een puppy en die wou nog de laatste dingen in huis halen. die pup was echt heel erg lief!
en er kwamen ook heel veel andere honden, echt het paradijs voor een honden-freak zoals ik 
toen ik thuis kwam was ik echt helemaal moe... en ik had rugpijn van het tillen en van het bukken, maar ik heb echt heel veel zin in morgen!
iedereen is aardig en het werk is echt heel erg leuk!



3 doggies













