zometeen even langs de DA

18 reacties

wil geen lid zijn

8 februari 2010, 14:39

om 10 voor 6 toch even langs de da. Ik had al een afspaak staan voor donderdag maar die is nu dus verzet naar vandaag. Indy niest nog steeds erg veel. voornamelijk bij inspanning. Dus mag ik vandaag even langs komen. Ik heb echt geen idee waarom ze zo veel niest maar het is al sinds vrijdag. dus wil toch even weten wat er aan de hand is. is alles goed krijgt ze ook meteen haar entingen. Mijn arme meisje. ze is al zo bang bij de da op tafel en nou moet ze ook nog 3 entingen. ze is in haar 1e levensjaar al veel bij de da geweest.
-entingen
-dikke darmontsteking
-wondjes op haar buik 2x
en nou weer entingen

hoop maar dat het goed gaat. het is voor de dierenarts niet makkelijk want ze kruipt helemaal in me. ongelooflijk het liefste zou ze in me nek gaan zitten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zometeen even langs de DA" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Maritgoedgekeurde fokker

8 februari 2010, 14:45 3 doggies

Arme Indy..

Maar zeker geen inenting doen in een hondje dat niet gezond is he?
Ik zou even wachten tot Indy weer de oude is voor je haar laat inenten :-) Dus ook dat dat niezen voorbij is..
Niezen kan door geirriteerd slijmvlies, en dat doen die virussen/bacterien van de inenting ook. Voorkeursplekjes op de slijmvliezen.

Succes straks!




Groetjes Marit

Marianne v. B.

8 februari 2010, 14:45 3 doggies

Vervelend is dat, Femke. Hopelijk is er niets bijzonders aan de hand met Indy!

Laat haar niet enten als ze niet helemaal 100% in orde is.

wil geen lid zijn schreef het onderwerp

8 februari 2010, 14:48

nee ze moet indd wel goed zijn maar als er bv een grashaar in haar neus zit en het ligt daaraan kan ze gewoon geent worden.

we hebben geen nieuwe planten
geen nieuw wasmiddel
ik heb wel nieuwe parfum maar die heb ik al even en draag ik zelde

ik ben heel benieuwd wat het is.

Emi

8 februari 2010, 15:04 3 doggies

o jee succes! en beterschap!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

8 februari 2010, 15:24 3 doggies

oppassen , laat je niet overhalen als de arts zegt inenten , en je hondje is niet gezond. dan zeg je ik kom over twee weken wel weer terug.
verder hoop ik dat het niets bijzonders is. we horen het wel van je. verstandig dat je even naar de arts gaat.

nora jazzy en poppy

8 februari 2010, 16:04 3 doggies

ach gossie.nou ik hoop dat het gauw beter gaat met indy.
sterkte noor en een pootje van jazzy

Anita

8 februari 2010, 16:15 3 doggies

Ik hoop dat het meevalt!
Sterkte!

Mandy & Bram.

8 februari 2010, 16:15 3 doggies

Succes bij de DA! :-)

wil geen lid zijn schreef het onderwerp

8 februari 2010, 19:51

zo net terug pff ben weer armer!!

het niesen was niet zo heel erg ze heeft druppeltjes voor haar neus gehad ze is helemaal gecontroleerd en zag er goed uit. ze zat ook goed op gewicht. dus al met al een gezond mooi hondje!

Kimeta

8 februari 2010, 19:54 3 doggies

fijn dat het goed gegaan is..

wil geen lid zijn schreef het onderwerp

8 februari 2010, 19:56

oja ze konden haar hartslag niet meten. Mevr was zoo bang dat haar hartje tekeer ging en ze zat helemaal te trillen. de da had toen nog niks gedaan. ze was gewoon echt weer heel bang. dus ach ja ik voel nooit iets vreemd aan haar hartslag dus zal wel goed zijn.

ze zij ook nog iets vreemds over dat je de bekken goed kan voelen aan de binnenkant maar dat het geen kwaad kon iemand enig idee waar ze het over had??

of kan ik daar beter even een nieuw topic over openen?

nora jazzy en poppy

8 februari 2010, 19:57 3 doggies

nou gelukkig is het niks ergs. :-D ik ben blij voor indy.
en voor jou natuurlijk. :-)

grt noor en een pootje van jazzy

Uma & Joker

8 februari 2010, 20:01 3 doggies

gelukkig is het niks echt ergs :-D

fortuna

8 februari 2010, 20:04 3 doggies

misschien kun je beter bach rescue remedy in huis halen voor de volgende keer da.dan is ze vast rustiger.
van haar bekken heb ik geen idee.

Miranda

8 februari 2010, 20:13 3 doggies

Hier zijn we vanmorgen naar de dierenarts geweest voor de jaarlijkse inenting..Ze ging heel vrolijk de dierenkliniek in,maar toen ze de dokter zag...hihi..was ze niet zo vrolijk meer...Ze was gegroeid,dus moet op rantsoen..En geen vlees meer tussen haar brokjes.....Knabbelt sinds een paar dagen wat aan haar pootjes en kan met een allergie te maken hebben..Heb wat proefpakketjes meegekregen van andere brokjes....Verder zag ze er erg goed uit vond de arts...En ook zij dacht dat het een kwestie van vertrouwen en wennen is voor Donna...En we moesten haar iets minder verwennen.. :-D Heb Donna dus effe duidelijk gemaakt,dat dat niet van mij kwame en dat dat de schuld van de arts was.. :-D

Anita

8 februari 2010, 20:57

Fijn dat het meevalt Femke! :-D
mET DE VRAAG OVER HAAR BEKKEN KAN IK JE NIET HELPEN...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zometeen even langs de DA" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^