echt geweldig heb django in een paar minuten tijd highfive geleerd..clicker training is echt leuk om te doen..hij vindt t ook geweldig..en das t belangrijks
echt geweldig heb django in een paar minuten tijd highfive geleerd..clicker training is echt leuk om te doen..hij vindt t ook geweldig..en das t belangrijks
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "highfive" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Super! Goedzo
cool! Ik heb het een bordeauxdog geleerd van een klant.
echt leuk om te zien haha
jammer geen foto ervan, maar heb ik bamse ook geleerd, zeg ik , de vijf bamse. en dan gaat die poot naar mijn hand toe, eigenlijk het zelfde als een poot geven, maar dat heb ik bamse nooit geleerd. en ja dat is ook zo geleerd. vind het ook hardstikke leuk.
leukleukleuk
Goed hoor! En wat wordt het volgende trucje?
Goed hoor! High Five is een goed kunstje om de clickertraining mee uit te breiden. Wat is het volgende station in de training
?
Ik heb het kira ook van de week geleerd nu gaat ze iedere keer zitten met haar poor omhoog dat ze een high five wil want dan krijgt ze een heel klein koekje.
Ben haar nu aan het leren te dansen rechtop staan en een rondje draaien en dan zeg ik dans.
ik wilde het uitbreiden naar zwaaien..hoop dat dat ook snel gaat..
Zwaaien is makkelijk aan te leren. Als ik wegga dan zwaai ik, en dan zeg ik zwaai
vervolgens wordt ik teruggezwaaid.
Gewoon high-five maar dan steeds meer afstand nemen.
Op naar de High Ten!
Hihi leuk jah, Ik high5 ook altijd met Neyo als we klaar zijn met spelen
die bolle hier,,(beau) doet nu bij alles poot(high 5) zo van jaaaah koekje
bedoel je dit

sanne met mijn zoon
grt wilma
Wij hebben Sil ook geleerd dat hij hive-five kan doen. Maar wij hebben het geleerd met belonen van voer. Nu doet Sil té pas en te onpas ongevraagd de hive-five...allemaal in het kader van: "Vreet, vreet, vreet!!!"
Gr. Jacq
Mellow kan het ook, en de high ten ook haha!
zodra er maar eten bij te pas komt!
Jemen doet het ook. en idd bij High ten beide poten! hihi Geweldig!
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "highfive" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.