Hoi iedereen!
Nu Chica de commando's : Af, zit, vanuit af naar Zit, Rond, kent en Kom ook redelijk gaat willen we gaan beginnen met commando Blijf. Hoe kan ik haar dit het beste leren? 
Wat betreft commando Blijf, ik oefen nog hele dagen met haar al gaat het langzaam. Als ze aan de riem is (8 meter) en ik roep haar, moet ik wel eerst 4 tot 5 keer roepen en heel soms 1 x en dan komt ze.
Ik beloon haar uiteraard altijd als ze komt.
Groetjes Denise en Chica



2 doggies





. Zittend kan hij wel langer blijven, dan kan ik een eindje bij hem weglopen of een rondje om hem heen lopen en dan blijft hij zitten. Kan en zo ja hoe kan ik hem leren om vanuit een staande situatie af te gaan? Doe ik dat zoals jij mij beschreven hebt Ilja, dus eerst aan de riem met via de riem naar beneden? En dan het blijven heel langzaam opbouwen?
