Het is nogal een verhaal maar zonder voorgrond informatie is het wellicht moeilijker te begrijpen...
Ik heb vorig jaar januari een auto ongeluk gehad waar ik op dit moment nog steeds van herstellende ben, het werken gaat helaas nog niet zo goed zoals gehoopt en gepland. Ik ben manager binnen een bekende retailketen, dit is toch wel heel zwaar werk gezien mijn klachten op moment. Of ik mijn huidige functie nog ooit helemaal goed uit kan voeren 40 uur per week is onbekend. Het is een functie die ik geweldig vind en die ik altijd met ziel en zaligheid heb uitgevoerd. Alleen als je niet meer zeker weet of het goed komt vind ik persoonlijk wel belangrijk om te kijken naar andere mogelijkheden en daar gaat dit verhaal over.
Nu hebben we afgelopen jaar 2 chihuahua’s gekocht waar ik echt ontzettend dol mee ben, het zijn geen showhondjes maar ze hebben echt beide een super geweldig karakter. Voordat we Milan en Floor kregen hebben we een chihuahua gehad zonder stamboom en deze is helaas overleden na 1 week. ( Dit is allemaal wel heel netjes opgelost maar het verdriet was hier zeker niet minder om )
Nu is Floor (het teefje) onlangs bevallen van 6 prachtige pups. Ik heb natuurlijk heel veel info opgezocht zowel tijdens haar zwangerschap als daarna. Ik heb ook enkele weken vakantie opgenomen om alles te monitoren en hierdoor nog meer informatie opgedaan over het ras en al het geen wat erbij hoort.
Wanneer ik mijn huidige functie niet meer uit zou kunnen oefenen overweeg ik om meer te gaan doen met dit ras, te denken valt aan cursussen, shows, keuringen, bijeenkomsten regelen en wellicht in de toekomst een kennel te beginnen met dit ras dus wat heb ik gedaan ik mijn stoute schoenen aangetrokken en een bekende en zeer goede chihuahua kennel benaderd met de vraag of ik daar langs mag komen om allerlei informatie in te winnen en YEAH dit mocht, morgen gaan we hier naartoe dus ik ben echt heel benieuwd en vind het ontzettend spannend
.



3 doggies





