Hoi, hoi!
Veel mensen hier weten al dat ik een kat Luna en een hondje Zoey heb.
De kat was er eerst, ze wordt bijna 6 jaar alweer.
Zoey is er als pupje bijgekomen.
In het begin als pup was (logisch) rennen en speels blaffend achter de kat aan.
Nu gaat het megagoed. Ze begroeten elkaar s'ochtends als Zoey uit de bench komt en Luna uit de bijkeuken met een kopje en een likje.
Maarrrrrrr, als wij s'avonds op de bank zitten en ik of mijn vriendin aait Luna, wordt Zoey pissig en eist alle aandacht op. Ze jaagt Luna van de bank af en gaat voor de bank staan posten. Luna mag dan geen stap onze richting uit. Ook komt het voor dat ze gaat happen naar Luna als Luna bij ons op de bank wil zitten. Dit gebeurt ook als mijn vriendin Zoey aait en ik Luna, dus de aandacht onder elkaar verdelen.
Maar dan toch wil Zoey Luna er niet bij hebben.
Luna is een softie en slaat dan dus niet van haar af. Ze loopt dan weg en verdwijnt weer op haar krabpaal in de keuken... Daar blijft ze een hele avond zitten en Zoey zit dan tevreden bij ons op de bank.
Ik vind dit natuurlijk niet leuk.
Wat kan ik hier aan doen?
In hoeverre kan ik me er mee bemoeien?
Het lijkt mij pure jaloezie...
Groetjes,
Helga



1 doggies