Hoi iedereen,
Gisteren had ik zoiets van kom op wij gaan lekker naar het park.
Zoontje sliep en was gelukkig alweer heel wat beter en me man kon opletten op hem of hij zou wakker worden en hem dan verzorgen
Ik had lekkere beloningkjes mee en daar heeft Maya wel van gesmult en Django nam het niet aan
Ik kwam in het park aan na 10 minutes lopen en dacht ach Django eens kijken hoe je nu luisterd want de 2x dat ik hem losliet ging beide wel goed daagde me iets uit met een extra omweg te nemen bij het terugkomen.
Nadat ik hem los had zag ik een man lopen met een loslopende ierse setter machtig mooie hond Django ging op het gras liggen wachte tot de andere hond kwam keek me aan ging kijken maarja die ierse setter wou dat niet en gromde en meteen ging Django keihard rennen in het parkje ik was zooooo blij dat hij zo goed op die andere hond reageerde en wou hem belonen maar hij pakte het niet aan.
Ik durfde Maya niet los te laten omdat haar oortjes vaak nog op de verkeerde plek zitten hahahaha
Maar Maya heeft lekker aan de flexilijn ook mogen spelen en ja ik weet de flexilijn is niet super en daarom gebruik ik die ook alleen in het park dat vind ik wel fijn en de hond kan wat verder van me aflopen.
Nu zul je denken waarom Maya niet los? nou Maya heeft een gigantische eigen willetje en sommige comando's kent ze wel maar doet ze lang niet wanneer zij er geen zin in heeft thuis ja geloof het of niet is mevrouw dominant ik heb ookal gelezen op Hondenpage een pup kan niet dominant zijn nou geloof me ik heb het bewijs hier rondlopen 
Niet erg tis gewoon een kwestie van trainen en oefenen(dat is geloof ik hetzelfde) en ook de rangorde goed aanhouden. 
Maar daarom wou ik Maya dus nog niet loslaten + het feit ik ze niet kwijt wil qua loslopen want hier een omheind gebied bestaat niet
Anders had ik daar heen gegaan.
Met Django had ik de eerste keer ook de angst en de 2e keer ook en gisteren vertrouwde ik het iets meer.
Hij heeft een half uur lekker kunnen rennen en je zag dat hij echt verzadigd was ofwel super gelukkig.
Alleen moet ik wel nadenken hoe ik dat ga doen wanneer Maya ouder is en dus ook meer mag bewegen want ja een omheind gebied zou wel erg fijn zijn met een metalen deurtje er desnoods in zodat ze niet weglopen kunnen maar wel kunnen uitrazen want alleen aan de lijn is natuurlijk niet leuk voor ze.
Maar me hersens zijn nog steeds bezig en dat zullen ze ook blijven

Kritiek kan ik tegen maar dan wel graag op een normale manier

Groetjes Natasja



3 doggies



