FOTOTOPIC! De langste stok!

41 reacties · pagina 2 van 2

roy_C

31 januari 2010, 10:45 3 doggies

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "FOTOTOPIC! De langste stok!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

roy_C

31 januari 2010, 10:46 3 doggies

joke&taat

31 januari 2010, 10:48 3 doggies

Haike jammer kan niet mee doen taat sleept niet met stokken vind ze helemaal niks
Liefs joke

Kimeta

31 januari 2010, 10:50 3 doggies

Mijn hondje vind stokken niet zo heel interessant en dat wil ik graag zo houden.

Daar gebeuren naar mijn idee (te) veel ongelukjes mee O-)

Ralph, Bo en Dex

31 januari 2010, 15:22 3 doggies

Django en Joy: Het ging toch om de langste tak, en niet om de langste boom? ;-) Geweldige foto's allemaal om te zien!

Bo is ook zo dol op takken, zo groot mogelijk natuurlijk! Onze voor en achtertuin liggen bezaaid met takken die hij tijdens de wandelingen mee genomen heeft... Als hij een ideale tak heeft dan gaat ie op gegeven moment op de grond liggen en gaat hij de tak in stukjes van 10 cm verdelen :-D

@ Kimeta:

Heb je ook gelijk in, ik speel ook nooit met Bo met een tak. Hier kunnen vervelende ongelukjes van komen.

Kimeta

31 januari 2010, 15:24 3 doggies

Ik heb echt als een idioot naar de DA gemoeten hoor en is het gelukkig goed afgelopen.

Dusssssss wees allen ERG voorzichtig!

Rhianne + Falkor & Joy

31 januari 2010, 15:28 3 doggies

Hahaha Een boom neemt Joy idd het liefst mee;-)
Joy bijt meestal onderweg de stok/tak in stukjes, en ze mag er van ons nooit mee rennen en alleen horizontaal dragen. Heeel voorzichtig met stokjes!

Liefs,

Haike & Acha schreef het onderwerp

31 januari 2010, 19:25

Ja tuurlijk zijn we voorzichtig, en ze speelt enkel met een tak als wij het zeggen, anders zeggen die takken acha ook niets, maar alles waar wij aan komen veranderd in haar ogen in goud en moet en zal ze ook hebben!

Zyko en Lloyd proberen ook al stokken mee te nemen maar meestal lukt het toch nog niet zo goed hoor ...

Zyko kan hem wel oprapen maar laat hem nog dikwijls vallen omdat ie nog niet sterk genog is voor zo'n kanjer ...

Als Lloyd kon zou ie het hele boompje willen mee nemen ...
Grtjs,

Lisa

2 februari 2010, 11:46


Boebie


Boebie & Cheeko


Boebs & Cheeko

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "FOTOTOPIC! De langste stok!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^