lekker luieren

1 reactie

Tim † Yoran Rixt

28 januari 2010, 11:45

zoals jullie wel weten ( of niet) hebben wij sinds een week of 4 weer een hond, zijn naam is Yoran hij is een flatcoated retriever van 3 jaar en 7 maanden. ik denk dat hij nu eindelijk op zijn plaats is, voorbeeldje hij ligt op dit moment flat out op zijn doggiebag heerlijk in de januari zon te doezelen. hij heeft in ieder geval veel meer ruimte en aandacht. hiervoor hadden we een golden retriever genaamd Tim, deze moesten we helaas laten inslapen, ik heb altijd gezegd geen hond meer maar als je deze schat ziet dan ben je verkocht. niet te geloven dat ze je zo onder de huid gaan zitten. ik denk dat alle honden liefhebbers het met mij eens zijn, als je aan een hond begint doe het dan all the way of doe het niet. xxx ineke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "lekker luieren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Bugs **Taz**

28 januari 2010, 11:48 3 doggies

ik ben het helemaal met je eens!
Mijn ouders zeiden altijd nee er komt geen hond meer.. na lang zeuren (ongeveer 11 jaar) heb ik dan eindelijk mijn eigen hond.
Het is een herplaatser, maar toch hou ik ontzettend van hem.
Zou het niet voor kunnen stellen als hij er niet meer is en als ik zie hoeveel hij geniet dan ben ik zo blij voor hem.
Geniet maar lekker van je flatje!;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "lekker luieren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^