Gatverrr!

36 reacties · pagina 1 van 2

Isabella

25 januari 2010, 17:42

Het moet nou ook niet gekker worden met Paco...loop ik vanmiddag met dat cockerbeest te wandelen. Ik denk, laat ik dat manneke es wat laten rennen. Riem dus los - op een hondenlosloopplek - stokje pakken en weggooien maar. Deed -ie braaf zo'n 2 x. Derde x was -ie wat aan het klooien toen dat stokkie opgehaald werd, maar bracht 'm uiteindelijk keurig terug. Dacht ik. Hij deponeert het netjes voor mijn snuf, ik kijk niet, maar graai naar daar waar het neergelegd is en ja-wel hoor...grijp ik in een nog warme drol!!!

Wederom was ik niet blij. Heb m'n hand maar een beetje aan het weinige sneeuw afgeveegd, maar gatverrrr!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gatverrr!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Wendy

25 januari 2010, 17:43

:-D Haha!!

Wendy SJ

25 januari 2010, 17:44

Gadver..... Kan me voorstellen dat je niet blij was!!!

christel

25 januari 2010, 17:44

Jeemig... het is echt een 'shit'hond!

Isabella, ik lach me een breuk om jouw cockerbeest!

YmY en de bende

25 januari 2010, 17:53

Hahaha! Dat was een goeie van Paco!!
Je loopt gewoon niet op te letten. En dan je hondje de schuld geven. Foei Isabella....

Denise, Benji & Hogy.

25 januari 2010, 17:55

Nouw.. hij vind de drolletjes wel erg lekker.
Ben blij dat mijn honden het niet doen.. hem nogal een zwakke maag.. En om nou met me blote handen in een nog warme drol te graaien.. was me teveel geworden hahaha!

Gelukkig heeft jouw baasje een sterke maag Paco. :-D

jeannette

25 januari 2010, 18:18

Ha,ha super. Ik weet dat je voortaan eerst goed kijk :-D

Liesbeth/Skinny

25 januari 2010, 18:23

Paco heeft de smaak te pakken O-) O-)



wat een poepbeest is het toch




gr liesbeth

25 januari 2010, 18:26

Ze zegt er niet bij dat die stok ernaast lag. ;-)

christel

25 januari 2010, 18:27

Ik zou em onmiddelijk aan de eierkoeken zetten!

isabelle

25 januari 2010, 19:29

@Cristel

Het is vast wel vaker ter sprake geweest, maar ik kan niet alle topics volgen; Hoezo eierkoek? :-D

jannette

25 januari 2010, 19:32

hahaha,de cocker die ik heb gehad,had ook van die maffe dingen,toch maar uitkijken in het vervolg ;-)

....goedgekeurde fokker

25 januari 2010, 19:34

Hahaha! Was een grapje van 'm ;-)

ikke

25 januari 2010, 19:34

hahahah dat was een goede mop, een vers bruin stokje dus , was vast wel even schrikken toen je het vast pakte.......

25 januari 2010, 19:35

Coprogafie komt omdat honden in een geurwereld leven of het komt door tekorten, of door gedragsproblemen / omdat ze bepaalde poep gewoon lekker vinden.
Er zijn heel wat redenen voor te bedenken en eiwit eten omdat er een eiwit tekort is ontstaan is 1 manier om het tegen te gaan.

nora jazzy en poppy

26 januari 2010, 11:17

hahahaha ohh jasses. :-D


groetjes noor en een pootje van jazzy

Senna

26 januari 2010, 11:19

oei....wat een toeval dat hij nog warm was hihi ;-)

Ivana

26 januari 2010, 11:22

Haha ja dat is zeker gatver

*

26 januari 2010, 11:23

hahahah ik zie het voor me O-) :-D

Miranda

26 januari 2010, 11:23

gatsiedarrie....wat ranzig...Hij haalde effe een streek met je uit dus...hahaha

M@rijke

26 januari 2010, 11:25

jullie zien dit helemaal verkeerd, Paco vond het zielig dat vrouwtje koude handen had en moest toch wat verzinnen om ze te verwarmen ;-)

HILL

26 januari 2010, 11:46

wel lekker warm hahahahhaah

Math. & Daisy

26 januari 2010, 11:48

Omdat ik je zo lief vind, hier een lekker warm gebakjes. hahhaha

26 januari 2010, 11:49

Hoi Isabella

Gaat wel goed bij jou he O-) Eerst die poepluiers en nu weer die warme drol.

3x is scheepsrecht toch O-) dus wat volgt er nu ;-)

Maar moest er toch weer om lachen. wees blij dat hij stevig was anders glibbert het nog tussen je vingers ook ;-)

Nou Paco nog 1x O-)

Liefs natascha

26 januari 2010, 11:58

Ik dacht vorige maand ook dat ik een stok uit het sneeuw trok op het strand, maar dat bleek roestige pijp.. Loop ik daar met oranje poten en een springende hond te zoeken naar waar ze in godsnaam de vuilnisbakken in de winter nog gewoon laten staan..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gatverrr!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^