Op bezoek bij neefje Arco

7 reacties

maaike

24 januari 2010, 11:26

Mijn zus heeft sinds kerst ook een pupje. Een Lagotto romagnolo. Dat is een Italiaanse waterhond of ook wel truffelhond genaamd.

Door het slechte weer van de afgelopen tijd had ik nog niet de kans om de puppedup te gaan bewonderen maar afgelopen vrijdag ben ik met Hero en Finn maar eens naar Eindhoven gereden.
Het ging helemaal super. Hero heeft Arco links laten liggen en had meer oog voor de kippen en het konijn. Finn daarentegen was druk in de weer om met Arco kennis te maken.
De pup is nu 13 weken
Ik heb er een leuk filmpje van kunnen maken.

www.youtube.com/watch?v=jXeAKGSpje0

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Op bezoek bij neefje Arco" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Marianne

24 januari 2010, 11:38 3 doggies


Wat een leuk filmpje heb je gemaakt !!! :-D

En wat zal Arco geslapen hebben toen jullie weer gingen, zoveel indrukken op een dag voor zo`n kleine pup,

kei leuk !!! :-D

Liesbeth

24 januari 2010, 11:41 3 doggies

Leuk pittig puppie en gezellige muziek. Ik vind het een stoere pup. eronder. Ik ga eens even op zoek hoe groot dat ras wordt. Ik heb genoten, alle3 mooie honden :-D :-D :-D

groetjes

Maritgoedgekeurde fokker

24 januari 2010, 11:48 3 doggies

Wat zitten jouw heren mooi in de auto! :-D

Hahaha, "zie je, alles schoon" O-) O-)

You know who

24 januari 2010, 11:53 3 doggies


Geweldig om te zien zeg :-D :-D echt super.
En een mooi appart muziekkie erbij O-)
En ook zo'n mooi hondje.
Wat zullen ze alle 3 lekker moe zijn geweest :-D

Groetjes Natasja

maaike schreef het onderwerp

24 januari 2010, 16:14

De doggies waren inderdaad lekker moe na afloop :-D
Het muziekje heb ik er achter gezet omdat we veel te veel aan het kletsen waren tijdens de opname O-)

Liesbeth/Skinny

24 januari 2010, 16:24 3 doggies

wat een leuk filmpje,heb genoten :-D




gr liesbeth

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

24 januari 2010, 18:26 3 doggies

Hahaha wat een leuk filmpje!! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Op bezoek bij neefje Arco" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^