loopsheid hond

4 reacties

Mo-Pat

18 januari 2010, 15:16

Hoi allemaal,

Eerder hebben wij een berichtje geplaatst over de loopsheid van onze pup en de reu die we daarbij in huis hebben. Het is een hele taak om die 2 uit elkaar te houden en je moet ook echt 24 uur per dag de honden in de gaten houden. Ze kunnen je echt gek maken op zo'n moment. We hebben heel wat reacties gekregen en dank daarvoor. De reu hebben we een paar dagen naar oma :-) gestuurd zodat wij ook een paar nachtjes goed kunnen slapen.
Dus als we hem weer ophalen is zij in ieder geval uit de vruchtbare dagen.
En ook de tips die we hebben gekregen toen we als gast een vraag hebben gesteld, ons meissie is nu helemaal zindelijk. Bedankt hiervoor.
Groetjes Pat en Mo

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loopsheid hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mexx

18 januari 2010, 18:30 3 doggies

Wat fijn dat jullie wat aan de tips hebben gehad.
En idd uit logeren sturen is soms gewoon even het beste, dat brengt weer een beetje rust.

Hopelijk blijven jullie hier nog even hangen :-)

Mo-Pat schreef het onderwerp

18 januari 2010, 18:48

Tuurlijk Mexx, wij blijven hier nog wel even hangen hoor, is wel gezellie :-D

YmY en de bende

18 januari 2010, 22:00 3 doggies

Goed opgelost! Logeren bij oma, leuk dat het zo opgelost kon worden. Mijn moeder ziet me aankomen....

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loopsheid hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^