Wat vinden jullie hiervan? :-)

11 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat vinden jullie hiervan? :-) " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

You know who schreef het onderwerp

18 januari 2010, 10:45

Tekst op mok:

Ooit werd de Siberische Husky gefokt door een Oostsiberisch Eskimovolk. Ze hadden een sterke hond nodig met een groot uithoudingsvermogen om de slee te kunnen trekken. Vanwege deze eigenschappen werd hij naar Alaska gehaald voor de sledewedstrijden. De Husky heeft door zijn uiterlijk nog veel weg van zijn voorvader de wolf. Ze hebben een zeer dikke vacht die hen beschermt tegen de koude en barre weersomstandigheden. De oogkleur kan warmbruin zijn of opvallend ijsblauw. Het is een onafhankelijke en intelligente hond met een vrolijk en sociaal karakter.

De mokken zijn magnetron en vaatwasmachine bestendig.

You know who schreef het onderwerp

18 januari 2010, 10:49

hahahahaha dat was me niet opgevallen sorry O-)
maar hahahaahahah wel grappig foutje de bernersenner engels bulldog hond dus lol hahahaha

You know who schreef het onderwerp

18 januari 2010, 10:52

oeghhhhhhhhhhhhhhh wist niet dat je het ook voor de senseo had nu weet ik dus wat ik voor me verjaardag wil wat nog lang duurd O-)

You know who schreef het onderwerp

18 januari 2010, 10:53

dus alle hondensenseo mokjes :-D
En van de sib.husky mokken 4 stuks :-D

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 januari 2010, 11:11 3 doggies

Mooi hoor!! Ik heb ook 2 border collie-mokken... Drink je heerlijk uit hoor :-D.

Maritgoedgekeurde fokker

18 januari 2010, 11:13 3 doggies

Ik heb eentje van de Westie.
Al eeuwen (ok, 10 jaar dan) O-)
Als klein meisje wilde ik zo'n wit klein hondje.. Om voor in de mand mee op de fiets te nemen O-) ;-)

{N}iki & {Y}uca...

18 januari 2010, 12:16

Kweet niet maari k vind effe zo snel geen van de Mechelse herder...Kwil die ook wel hebben van de mechelaar...dat ras heeft echt mijn hart gestolen..( dat terwijl ik er nooit iets aan vond)

Kim en Laika!

18 januari 2010, 12:52

lijkt me leuk om kado te doen of te krijgen! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat vinden jullie hiervan? :-) " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^