niet al te slimen hond

8 reacties

ann

18 januari 2010, 10:25

Dodelijke slang houdt labrador in 'wurggreep'
De eigenaars van labrador 'Bronson' schrokken zich rot toen hun hond thuiskwam met zijn nieuwste speeltje: een uiterst giftige 'Copperhead' slang. Het beest had zich helemaal rond de snuit van Bronson gekronkeld en de situatie kon op elk moment uit de hand lopen.


Bronson verkeerde in een zeer benarde positie.De familie Allen in Australië is al wel wat gewoon van hun labrador. De hond brengt vaak allerlei voorwerpen mee naar huis. Toen hij onlangs trots zijn nieuwste vondst showde, konden Peter en Deborah Allen hun ogen niet geloven. Bronson daagde op met een dodelijke slang. Wat erger was, de staart van de 'Copperhead' zat in zijn muil en de rest van de slang had zich rond zijn snuit gekronkeld. Het was een uiterst gevaarlijke situatie voor Bronson.

Foto
"We waren niet zeker of de slang nog leefde maar toen ik tegen de kop van het beest duwde, bewoog de slang", vertelt Deborah Allen. Toen ze een plan aan het bedenken waren om hun hond uit zijn penibele situatie te verlossen, droeg Peter zijn vrouw op om er toch maar een foto van te nemen. "Anders zou niemand ons geloofd hebben", verklaart hij.

Zak
Gelukkig was Bronson een zeer goed opgevoede hond waardoor hij onmiddellijk gehoorzaamde toen Peter Allen hem beval om de slang los te laten. Hierdoor kon de eigenaar het gevaarlijke beest voorzichtig in een zak stoppen en de hond bevrijden uit zijn benarde positie. Zowel Bronson als de slang werden zo snel mogelijk naar de dierenkliniek gebracht.

Beet
Een bloedtest bevestigde dat de hond wel degelijk gebeten was door de dodelijke slang. Bronson werd vier dagen gehospitaliseerd en recupereerde wonderwel van zijn schrikbarende avontuur. (hlnsydney/kve)

18/01/10 03u32

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "niet al te slimen hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

HILL

18 januari 2010, 10:46

hahah jeetje wat een dompie ;-)

You know who

18 januari 2010, 10:48

gelukkig heeft de labrador het overleefd :-D

Marijke

18 januari 2010, 10:52

Jeetje,,

Gelukkig goed afgelopen :-)

Dobrygoedgekeurde fokker

18 januari 2010, 10:56

Oeiiii wat een benarde situatie zeg, gelukkig is het goed afgelopen.

Lisa & doggs

18 januari 2010, 10:58

tjonge
wat een geluk alles goed afgelopen

Dees & dogs

18 januari 2010, 10:59

pfffffff t zal je gebeuren gelukkig n happy end :-D
Dees

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 januari 2010, 11:03

Jeetje, die is een beetje doorgeslagen in het apporteren... Gelukkig liet de hond los. Wel zielig dat hij toch was gebeten zeg :'(, is maar goed dat hij nog op tijd bij de kliniek was en het heeft overleefd.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "niet al te slimen hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^