Bolle buikjes update

1 reactie

Darlien Cox

24 november 2025, 13:36

Hoi allemaal! 

Ons lieve keesje is inmiddels 40 dagen drachtig. Dracht is bevestigd middels een echo waarop nu 3 pups te zien waren. Dierenarts vermoed wel meer pups, maar dit kan pas bevestigd worden met de RX op 5 december (51dagen). 

Zoals sommigen wel weten was dit nestje niet gepland, maar daar gaan we nu niet meer over discussiëren. Want niet gepland wil niet zeggen dat het niet welkom is ;) 

Ondertussen staat de werpkist al klaar, de warmtelamp wordt nog opgehangen en er komt nog een warmtematje in, aangezien we een huis zonder cv (verwarmd met houtkachel hebben) nemen we.liever het zekere voor het onzekere ;) 

Verder hebben we al navelstrengklemmetje, steriele schaartjes, ontsmettingdproduct, slijmzuigertje en puppymelk (voor ALS het nodig is) in huis! 

Zijn er nog dingen die we moeten voorzien? Aangezien het ons 1e nestje is is alles natuurlijk nog heel erg nieuw, dus alle tips en tricks zijn welkom ;)  

Ps binnenkort komt er een fokker uit de buurt kennismaken die ons gaat begeleiden naar aanloop van en tijdens de bevalling, zodat er altijd iemand met kennis klaarstaat ;) 

570445.jpg570444.jpg570446.jpg

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bolle buikjes update" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

24 november 2025, 14:43

FOKKEN

Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven
over dekking, dracht en hun nestje pups.

Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren,
uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen,
goede leefomgeving voor moeder en pups,
en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.

Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.
Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden
ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.

Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen.
Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.

Meer informatie omtrent het verantwoord fokbeleid van HP, de gestelde eisen
en de verschillende HP keurmerken lees je in onderstaande link
[link]http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_492-Richtlijnen-voor-fokkers-op-de-hondenpage.php/[/link]

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bolle buikjes update" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^