Naam

21 reacties

Vissen

gewijzigd 3 september 2025, 21:13

Zoek een lieve naam voor een bruin labrador meisje.onze andere labrador heet Nora,dus iets wat mooi bij haar naam past

honden page profiel VissenVissen

 

Goedemiddag ,wij krijgen binnenkort een labrador pup,we hebben al een labrador van 4 jaar.een naam voor haar bedenken valt niet mee,????onze andere hond heet Nora,wat past daar leuk bij? suggesties zijn welkom ????

Ineke2

gewijzigd 3 september 2025, 16:49

Choc

Milka

Pure

Maar mijn ervaring? Je hebt de hond in handen en je weet de naam en dat is dan een heel goede naam.

Vissen schreef het onderwerp

3 september 2025, 15:49
" Zag dat je genoeg namen hebt gekregen hoor.       In je vorige topic van gisteren , 2 september.  "

Maar niet een naam ,waar ik wat mee kon.ik zit niet te wachten op commentaar,stel gewoon een vraag

" Maar niet een naam ,waar ik wat mee kon.ik zit niet te wachten op commentaar,stel gewoon een vraag "

Misschien leuk om een foto van Nora hier neer te zetten…zodat we een prachtige naam er bij kunnen zetten, en ook leuk als je een foto hebt van je a.s. pup misschien ? 

Vissen schreef het onderwerp

3 september 2025, 16:04
" Misschien leuk om een foto van Nora hier neer te zetten…zodat we een prachtige naam er bij kunnen zetten, en ook leuk als je een foto hebt van je a.s. pup misschien ?  "

Miss wel een goed idee,naar hoe doe ik dat?

Kees

3 september 2025, 16:04
" Maar niet een naam ,waar ik wat mee kon.ik zit niet te wachten op commentaar,stel gewoon een vraag "

Goh wat doe je gezellig! Bedenk er zelf 1, googel is your friend.

Vissen schreef het onderwerp

3 september 2025, 16:04
" Misschien leuk om een foto van Nora hier neer te zetten…zodat we een prachtige naam er bij kunnen zetten, en ook leuk als je een foto hebt van je a.s. pup misschien ?  "

Miss wel een goed idee, maar hoe doe ik dat?

Vissen schreef het onderwerp

3 september 2025, 16:12
" Goh wat doe je gezellig! Bedenk er zelf 1, googel is your friend. "

Ik ben heel gezellig hoor,nu doe jij niet gezellig smilemaar ik stel gewoon een vraag,meer nietwink

Jippie

3 september 2025, 16:32
" Maar niet een naam ,waar ik wat mee kon.ik zit niet te wachten op commentaar,stel gewoon een vraag "

Hoe moeten mensen weten met welke naam je wel of niet iets kan? hp-frusty

Lijkt me beetje zonde om twee topics over hetzelfde te openen allicht? 

Vissen schreef het onderwerp

3 september 2025, 16:37
" Hoe moeten mensen weten met welke naam je wel of niet iets kan? 
Lijkt me beetje zonde om twee topics over hetzelfde te openen allicht?  "

Nou,dat zal ik je vertellen,ik dacht eigenlijk dat mijn vraag,in een andere topic terecht zou komen, namelijk aanschaf puppy.ik snap het allemaal nog niet helemaal goed geloof ikfoot-in-mouth

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 3 september 2025, 16:47
" Nou,dat zal ik je vertellen,ik dacht eigenlijk dat mijn vraag,in een andere topic terecht zou komen, namelijk aanschaf puppy.ik snap het allemaal nog niet helemaal goed geloof ik "

Nee je begrijpt het nog niet helemaal, niets ergs aan maar om te schrijven dat je niet op commentaar zit te wachten is niet zo aardig, nog eens…gisteren heb je een topic geopend, je kan het zelf steeds omhoog halen door onderaan te schrijven……weet iemand nog een leuke naam voor mijn a.s. pup ? Dan komt je topic weer boven aan te staan.   Dan hoef je niet iedere dag een nieuw topic te openen. laughing  Ga naar je profiel daar kan je een profiel foto neer zetten, wel fotoos neer zetten in je bibliotheek… dan kunnen we Nora zien en wie weet komen de leuke namen dan vanzelf…….      Heb je zelf helemaal geen idee hoe je je a.s. pup wilt noemen ? Een naam voor je pup is zo persoonlijk.   En de gezinsleden van je ? Weten die geen leuke naam voor je pup ? 

Ineke2

gewijzigd 3 september 2025, 16:54

Wat een vervelende reacties, zelfs met herhalingen,  deze persoon is nieuw, beetje begrip als niet allles meteen duidelijk is ? is wel zo sympathiek.  Zo verdwijnen mensen weer voor ze welkom zijn geheten.

 

Welkom Vissen. Leukdat je een pup krijgt. 

CatnDog

3 september 2025, 20:50

Wat vind je van Nora en... Diva/Liva. Ik vind het wel een mooie combi. smile

Jippie

3 september 2025, 21:01 2 doggies

Kira

Vissen schreef het onderwerp

3 september 2025, 21:09
" Nee je begrijpt het nog niet helemaal, niets ergs aan maar om te schrijven dat je niet op commentaar zit te wachten is niet zo aardig, nog eens…gisteren heb je een topic geopend, je kan het zelf steeds omhoog halen door onderaan te schrijven……weet iemand nog een leuke naam voor mijn a.s. pup ? Dan komt je topic weer boven aan te staan.   Dan hoef je niet iedere dag een nieuw topic te openen.   Ga naar je profiel daar kan je een profiel foto neer zetten, wel fotoos neer zetten in je bibliotheek… dan kunnen we Nora zien en wie weet komen de leuke namen dan vanzelf…….      Heb je zelf helemaal geen idee hoe je je a.s. pup wilt noemen ? Een naam voor je pup is zo persoonlijk.   En de gezinsleden van je ? Weten die geen leuke naam voor je pup ?  "

We hebben wel namen,maar worden het niet met elkaar eens,en op namen site, komen we steeds dezelfde namen tegen.vandaar mijn vraag

Vissen schreef het onderwerp

3 september 2025, 21:12
" Wat een vervelende reacties, zelfs met herhalingen,  deze persoon is nieuw, beetje begrip als niet allles meteen duidelijk is ? is wel zo sympathiek.  Zo verdwijnen mensen weer voor ze welkom zijn geheten.
 
Welkom Vissen. Leukdat je een pup krijgt.  "

Dank je wel,voor je begrip,want ik bedoelde het totaal niet verkeerd .

 

Wij zijn ook heel blij met onze pupsmile

^