" In mijn woonplaats zijn dus twee jonge mannen die voorheen bij een Evidensia praktijk werkten, voor zichzelf begonnen. Zij beloven 24/7 bereikbaar te zijn. Het heeft storm gelopen en het is er erg druk. Uiteraard is het tarief voor spoedconsulten pittig, maar goedkoper als je al ingeschreven staat.
Daarom hebben een heleboel mensen ondertussen hun huisdier bij voorbaat al ingeschreven. "
Ik denk dat ze dat echt niet gaan redden. Kijkende naar de kliniek waar wij nu een jaar of 3 zitten nadat onze oude DA ermee gestopt is, zij begonnen even ruim 4 jaar geleden vol goede moed. Zij kunnen het gewoon niet aan, zij werken met 6 dierenartsen, van 8.30u tot 23u 's avonds. Het weekend gesloten, want geen dierenarts blijkbaar die dan wil werken. Voor spoed buiten deze tijden sturen ze alles door naar Amsterdam of Amstelveen. Zelfs dus als je een spoed hebt tijdens openingstijden, dan kan je nog naar Amsterdam of Amstelveen.
Daarnaast was ik gewend bij onze vorige DA als ik 's morgens belde dat mijn hond ziek was of een gek bultje had, dat ik diezelfde dag nog langs kon komen, nu mag je blij zijn als je binnen 7 dagen terecht kan en met echt zieke hond kan je naar Amsterdam of Amstelveen.
Dan zit je trouwens alsnog bij een Evidensia, hoelang kan je daar nog terecht voor spoed?