Mazikeen als je kan aantonen dat de pup ziek was bij de fokker,dat je pas thuis erachter kwam en misschien met hulp van de da.
Heb dit stukje gekopieerd bij achmea.
Meld je klacht zo snel mogelijk bij de fokker
Meld je klacht in ieder geval bij de fokker binnen 2 maanden nadat je de klachten ontdekte. Je kunt alleen de kosten van de dierenarts bij de fokker in rekening brengen als je huisdier op het moment van het sluiten van de koopovereenkomst al ziek was. Als je huisdier ziek wordt binnen 12 maanden nadat je het kocht, dan moet de fokker bewijzen dat die op het moment van kopen nog niet ziek was. Als je huisdier pas na 12 maanden ziek wordt, dan moet je volgens de wet zelf onderzoeken en bewijzen dat die al ziek was toen je het kocht. Dat bewijs kan misschien nog geleverd worden door een verklaring van een dierenarts.
Ik zou de fokker aansprakelijk stellen,aangetekend schrijven,reageren ze niet dat zou ik rechtsbijstand inschakelen als je die hebt.


3 doggies











