ME, misschien niet in de buurt
Geen dummy werk want heb je echt wel begeleiding nodig in curcus vorm. Zou het wel leuk vinden maar gewoon domweg geen geld, de tijd en zeker geen zin in zoeen groepje betweters.... Gooi weleens een iene mienie klein brokkie behoorlijk meters verderop in het grasveld waar veel mensen lopen en hij vind het altijd. Echt prachtig om te zien hoe ze dat doen. Cirkelen zeg maar met die neus van kleine rondjes naar grotere totdat ze het geconcentreerd ruiken, wordt dat cirkelen steeds kleiner. Steken ze die neus ergens in het hoge gras en hebbes. Wist ik allang niet meer waar die terrecht was beland lol.
Moest ook even leren van hem wat ie wel leuk vond en niet. Zo is ie geen apport hond, doet het wel maar met echt behoorlijk tegenzin. Leer je vanzelf als je, je best doet om ook die hondentaal te leren begrijpen. Agilty vind ie leuk doet ie graag, speuren met snacks. Zwemmen is leuk als er iemand meegaat aan hond of mens. Lekker ding is ie maar koste wel een beetje tijd om hem te leren kennen aan hates and likes.
Zijn hier begonnen thuis met eerst wat diy(do it yourself) hondenpuzzels, bv muffin tray met ballen erop en dan in één cup iets verstoppem, doosjes karton ondersteboven en wat verstoppen. Was meer om hem bezig te houden in het begin omdat hij nogal wat angst had. Dat zich uitte zich in vorm van agressie op straat en een gelezen truuk ooit om ze weer wat zelfverzekerder te maken + vertrouwen in je op te bouwen. Wist ik veel dat ie het nog leuk vond ook.
Hoeft echt niet allemaal perfect te zijn, zolang je kerel maar plezier heeft. Maarja er zijn idd cursussen voor, zo moest ik ook weer smakelijk lachen over een verhaal van iemand. Clicker puppertraining zonder laaste kwartier spelen met mekaar, man lekker ontspannen sfeertje en nul socialisatie ook voor puppers.