Welcome to my world .

2517 reacties · pagina 62 van 84
Newfoundlander Alles over de NewfoundlanderKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welcome to my world . " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

1 september 2025, 11:06

Meisje ligt lekker te genieten…569610.jpg   Geen zonnetje en de kleintjes van de cres zijn ook buiten, die roepen dr , maar ze blijft lekker op dr zelf.  😀

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

1 september 2025, 12:27

12.00 oeps, de sirene is gegaan… die staat bij mij naast de tuin dus oorverdovend….filmpje ervan geen idee hoe ik dat hierheen kan sturen, maar ze was net buiten en….snel naar binnen , het raam stond wagenwijd open…maar ze reageerde rustig.   😀 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

2 september 2025, 06:19

Hoe leren we een hond klok kijken….   😇   Even voor half zes gluren door mijn wimpers ik wordt wakker van madammeke en ja hoor ze zit er al klaar voor, nou denk ik…mooi blijven liggen maar misschien moet ze wel nodig, dus eruit…alles open gedaan deur en ramen gordijnen en……daar ligt ze languit in de tuin, wat gedaan ? Geen idee….bord met brokjes neergezet, koffie gezet en….zucht lekker aan de koffie en ja hoor daar komt ze even neuzen of er wat te eten is…het bord met de brokjes, nog net niet mee naar buiten genomen, hap slik weg…en daar ging ze weer, buiten…in de ochtend schemering nu….    

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

2 september 2025, 06:54

Blote buik, wanneer de newfoundlander straks volwassen is hebben ze geen blote buik meer, of het baasje maakt de buik zomers lekker kort.  391659.jpg

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 3 september 2025, 18:31

 Lekker broodje ….569628.jpg    Pindakaas.  😀    Geen misverstand, geen xylitol in de pindakaas.  Hondenpindakaas, met aardbei en pompoenpit. 😀  ( geen suiker geen zout ) 

sylvia

6 september 2025, 17:02 3 doggies

Ze lijkt zich wel thuis te voelen bij je, allemaal foto's dat ze lekker languit op de grond ligt.

Kijkt ze geen tv meer of gluren naar de buren?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 6 september 2025, 18:11
" Ze lijkt zich wel thuis te voelen bij je, allemaal foto's dat ze lekker languit op de grond ligt.
Kijkt ze geen tv meer of gluren naar de buren? "

Jawel nog iedere dag…….          Languit op de grond knagend aan een bot.     Vooral als ze thuis komt na een wandeling.  Ze is morgen zes maanden bij me, en ja het is haar thuis volledig.    

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

9 september 2025, 11:28

Airco opgeruimd, schoongemaakt… zodat tie in april zo weer te voorschijn kan komen, en als het toch nog even warm wordt is die zo weer aangesloten….heb nog ventilatoren en een plafondwaaier voor de nachten.  Voor vika een nieuwe halsband gekocht, de andere was te klein geworden, helaas een rode, hahaha, had graag een zwarte willen hebben maar die was ook veels te klein.   Ze heeft de hele dag een halsband om met een tac,tegen de teken….snachts kan die af.   Werkt uitmuntend en is veilig geen chemie.       569673.jpg

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

10 september 2025, 12:25

569698.jpg   Voor het eerst los  zonder dat er honden zijn, ze bleef keurig in de buurt.  Mocht in het water, na een poos riep ik dr en ik maakte aanstalten om weg te gaan, zonder aarzelen kwam ze…..

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

11 september 2025, 12:24

 Geen airco meer die is opgeruimd.   569704.jpg  Dit is ook heel lekker koel, vika en ik hebben een goede match, zodra deze aanstaat…….komt ze bij me zitten hahaha.  

monique

11 september 2025, 13:20 3 doggies

Heerlijke foto's, de temperatuur voor jullie beter.

Ik vind newfoundlanders degene die ik ken lieve relaxte honden zeker als ze volwassen zijn.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 11 september 2025, 14:36
" Heerlijke foto's, de temperatuur voor jullie beter.
Ik vind newfoundlanders degene die ik ken lieve relaxte honden zeker als ze volwassen zijn. "

Vika  is mijn vijfde newfoundlander, het zijn rustige honden , heb ze nog nooit agressief meegemaakt…vika is een wat onzekere hond, wanneer er honden lelijk doen gingen mijn anderen honden weg, wel aangeleerd..wegwezen ….ze gaan dan weg en negeren anderen…die lelijk doen.   .vika valt ondersteboven die struikelt over dr eigen poten om weg te komen…vaak wordt er tegen me gezegd, wat een softy zo,n hond, maar wat als ze er tegen in gaan…?    Bams en Ogin zijn beiden aangevallen terwijl ze aan het badderen waren, twee honden kwamen uit een auto en stormde op hun af, Bams dr wangen kapot gebeten en ogin dr oor bijna aan flarden, 7 hechtingen, beiden een antibiotica kuur….en helaas deden ze niets terug…. Zomaar vielen de honden aan, een aanleiding was er niet.    De bazen namen de twee honden snel mee en verdwenen, zonder te vragen ……weg waren ze….    Ook vika is gegrepen door een ierse wolfshond, giga groot, krijsend wilde ze weg rennen, gelukkig lukte het de baas om zijn hond van vika af te halen….   Grote honden zijn gevaarlijk voor kleintjes, wordt er hier ook altijd gezegd, en ik zal nimmer zeggen dat er geen moment zal komen dat  vika  ook eens iets terug zal doen als ze aangevallen wordt, groot of klein…wel als ik er bij ben dan wegwezen…Vika.    Wil niet dat ze in de aanval gaat ook al wordt ze aangevallen.  Ogin door een labrador zo toegetakeld dat ze een kruisband gescheurd heeft…Ogin heeft   Niets terug gedaan…. Wel een verantwoorde baas die de schade wilde vergoeden.  

Ineke2

11 september 2025, 14:24 3 doggies
"  Geen airco meer die is opgeruimd.     Dit is ook heel lekker koel, vika en ik hebben een goede match, zodra deze aanstaat…….komt ze bij me zitten hahaha.   "

Is dat een verwarmer?

Ineke2

11 september 2025, 14:48 3 doggies
" Nee heb geen verwarmings apparaten…mijn airco koelt alleen en ook de anderen koelen alleen….  Foto beschrijf ik toch…….ook lekker koel !       Even opladen en dan verkoelt tie.  Makkelijk je kan hem overal mee naar toe nemen.   "

Zagik over hethoofd. Zoiets nog nooit gezien. Hoe heet het ga ik het googlen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 11 september 2025, 15:06

Wauw, buienradar geeft eindelijk regen aan voor ons……..   we hebben hier niet veel regen gehad, zou om twee uur  beginnen, nou helemaal niets….. de zon schijnt…..dacht ik wacht nog even om weg te gaan….  We gaan er op uit, en als het regent…mag.  Kijk er naar uit, en vika vind regen niets ergs aan….😀   Heb nog even gekeken op buienradar, het is  op, er valt hier niets, jammer….gisteren ook al van alles beloofd en niets gekregen.  

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 11 september 2025, 16:51

 Zon bewolking en….droog…. 567828.jpg   Geen vakantie meer, iedereen aan het werk …we hadden het rijk alleen. Had mijn mobiel niet bij me, een oude foto.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welcome to my world . " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^