Heel moeilijk, maar in belang van je hond een goede beslissing. Verwen hem nog maar goed, en probeer te genieten van momenten al zal dat met een lach en een traan zijn.
Hier had ik ook in weekend de beslissing gemaakt en op dinsdag kwam de da. Moeilijk omdat je weet dat die dag gepland staat, maar anderzijds konden mensen die afscheid wilden nemen nog langs komen. Ging ik dingen doen die hij nog kon en waar hij wel nog zichtbaar van genoot. Vreselijk dubbel ook, maar er waren te veel dingen die hij graag wilde en niet meer kon, en dat frustreerde hem ook. Mijn hond was echt moe, en klaar om afscheid te nemen, dat stelde me gerust dat ik de juiste keuze had gemaakt.
Nogmaals heel erg veel sterkte, voel zelf de tranen ook weer opkomen, ik wens dat het rustig en vredig zal verlopen en deze dagen zullen de emoties er zijn, maar laat ze niet de overhand krijgen deze laatste dagen, nu is hij er nog even en kunnen jullie nog de laatste momenten samen koesteren xxx

2 doggies














