Hallo
Ik ben opzoek naar natuurlijke supplementen tegen angst en stress voor onze Galgo.
Zij slaapt al 3 jaar boven in onze slaapkamer in haar eigen mand en dat ging altijd zonder problemen. We hebben toen die keuze gemaakt omdat wanneer zij beneden in de leefruimte slaapt al heel vroeg begon te jammeren en janken om ons bij haar te hebben. Samen slapen was de oplossing.
Alleen hebben we nu het volgende probleem.... Ons huis heeft een houten constructie en af en toe kraken er balken. Dit kan soms een klein tikje zijn of eens een luide 'krak'. Als zij overdag beneden is heeft zij hier totaal geen last van. Ze kijkt zelfs niet op en er is niets aan de hand. Echter als dit boven gebeurd in de nacht verschiet ze zo hard en kan ze niet meer inslapen. Ze staat te trillen en te hijgen van de angst. Ik heb haar al proberen sussen maar heb het idee dat dit het alleen erger maakt. Het duurt uren voor ze weer kan inslapen en blijft heel alert. Dit houdt ons uiteraard ook wakker. Het is ook nu op dit moment zo een conditionering geworden dat ze vanaf we boven zijn ze al angstig is en niet op haar gemak is. Elk klein geluidje is dan genoeg om weer te blijven rechtstaan, te trillen en hijgen voor uren.
Ik ben dus opzoek naar een supplement of kruiden die haar angst wat zouden kunnen verminderen en iets waarvan ze meer kan ontspannen. Kan iemand hier iets aanraden?
Bedankt

Reageren

