
Beste allemaal,
Een nieuwe update. De aflopen week zijn de klachten van Balou drastisch toegenomen. Zo erg, dat er vandaag een therapeut aan huis is geweest. Dit is goed geweest, hij had dusdanig veel pijn toen hij behandeld werd, wat schrijnend was om te zien. Er is helaas een hoop bijgekomen waar we erg van geschrokken zijn.. ( zie bijlage in foto's. )
We gaan 11 augustus verder met hydrotherapie, lichttherapie, fysiotherapie en het mobiliseren van de spieren en het versterken hiervan. Balou zal nooit meer de oude worden dat is ons duidelijk gemaakt. Wel kunnen we hem mede hierbij "onderhouden" en gaan we de komende 4/5 weken of deze therapieën helpen. Mocht dit niet zo zijn dan komt de optie heup operatie om de hoek kijken. Morgen bel ik ook weer met de specialist Dijkshoorn over de behandeling die vanavond heeft plaatsgevonden mbt de operatie.
Myectomie word dus voor nu afgeraden door de fysiotherapeut.. die zegt dat een heupkopresectie dan eerder in de toekomst perspectief zou bieden. Ik vind het maar lastig allemaal. Hij heeft zoveel pijn. Hij liep vandaag helemaal scheef. Ik hoop echt dat de therapie gaat helpen. Ik voel me echt verdrietig, zo jong en dan al zoveel klachten... Patella luxatie erbij..
Balou zal desondanks de therapie of eventueel de operatie zijn hele leven lang onderhouden moeten worden doormiddel van therapieën en/of medicatie, supplementen en aangepaste voeding en leefstijl.
Ik heb wel goede hoop voor Balou. Het is een sterk hondje met enorm veel liefde en levensenergie. Ik kan me niet voorstellen dat het niet beter word.. We gaan er alles aan doen, zodat hij hopelijk snel weer lekkerder kan bewegen en kan genieten.
Mocht iemand verdere tips of opmerkingen hebben hierover... Alles is welkom....


Reageren


ik heb de verzekering voor Balou inmiddels opgehoogd, gelukkig zit ik bij een zeer fijne verzekeraar ( Ohra. ) Dus red ik het? Soort van. Met de crowdfunding en zelf gewoon alles opzij zetten wat ik kan, is het te doen. Maar er blijft niks over. 

<3