Butternut gekookt voer ervaringen

203 reacties · pagina 4 van 7
Kooikerhondje Alles over de KooikerhondjeKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Tamara - Abby, Anna, Jamie, Aylin & Sukigoedgekeurde fokker

23 juni 2023, 18:48 3 doggies

Hier aten ze het met smaak, zelfs de diersoorten die ze met BARF of KVV normaal gesproken laten liggen.

Helaas verhuisd naar Duitsland, en daar leveren ze (nog) niet. Nu moeten ze het met Duits vlees doen hp-wink

Anouk van Botty

gewijzigd 23 juni 2023, 19:20 3 doggies

(Zal ff positief zijn wink hihi)

 

€ 5.20 is echt niet duur gezien er 60% vlees inzit, energieprijzen zijn omhoog gegaan. Transport en het productieproces voor veel dingen doorberekend naar de klant en zij zitten er nog onder. Ze hebben net een grote concurrent gekocht in polen. Die investering moet ook weer terug op de plank komen. DE zal binnenkort wel komen, zullen niet voor niets Psibufet hebben opgekocht.

Dagmar

23 juni 2023, 19:24 3 doggies

Nou, ik eet dagelijks echt niet voor €10,40 de kg als minimumbudget hoor.

Al zeker niet als er dan ruil 2kg doorheen moet. Voor anderen zal dat uiteraard een zakcentje zijn, maar voor mezelf is dat veel geld en voor sommige die ik ken is dat absoluut buiten budget.  

Dagmar

23 juni 2023, 19:25 3 doggies

Overigens heeft PI helemaal niets gekocht voor zover ik weet. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 23 juni 2023, 20:31 3 doggies
" (Zal ff positief zijn  hihi)
 
€ 5.20 is echt niet duur gezien er 60% vlees inzit, energieprijzen zijn omhoog gegaan. Transport en het productieproces voor veel dingen doorberekend naar de klant en zij zitten er nog onder. Ze hebben net een grote concurrent gekocht in polen. Die investering moet ook weer terug op de plank komen. DE zal binnenkort wel komen, zullen niet voor niets Psibufet hebben opgekocht. "

Positief, heb een hond die 1.500 per dag eet, dat gaat toch niet, ik ben veel goedkoper uit bij Darf….ook goed vlees…zonder kip en rund en 70% spiervlees.  Wild wat buiten loopt….

Anouk van Botty

gewijzigd 23 juni 2023, 19:36 3 doggies

Nog steeds positief hoor.  Darf hoeft niet te verhitten ook nog. Darf is ook in NL gevestigd, transport en productie vinden hier plaats.

 

Aanwijze van verkoop, marketing en snelheid? Vertrouw ik nog steeds niet yell die boxen dan lol

Karin, Lucky*, Duke* en Buddy schreef het onderwerp

23 juni 2023, 21:12

Jammer Tamara, maar ze gaan vast nog wel in Duitsland verkopen op den duur.

Karin, Lucky*, Duke* en Buddy schreef het onderwerp

23 juni 2023, 21:18

" Positief, heb een hond die 1.500 per dag eet, dat gaat toch niet, ik ben veel goedkoper uit bij Darf….ook goed vlees…zonder kip en rund en 70% spiervlees.  Wild wat buiten loopt…. "

 

Darf is zeker goed vlees, van de biologische slagerij. Alleen is het rauw. Niet alle honden doen het daar goed op. Buddy doet het beter op gekookt of gestoomd voer. Gelukkig is hij niet zo groot, dus is het nog te betalen :-D

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 23 juni 2023, 21:23 3 doggies
"  Darf is zeker goed vlees, van de biologische slagerij. Alleen is het rauw. Niet alle honden doen het daar goed op. Buddy doet het beter op gekookt of gestoomd voer. Gelukkig is hij niet zo groot, dus is het nog te betalen :-D "

Aai, daar heb ik even niet aan gedacht, klopt rauw vlees……en biologisch, geef wild…..en gestoomde worst heb ik ook in huis hoor ….zo af en toe een traktatie, maar haar voer is rauw….sorry niet aangedacht….topic is gekookt vlees ?   Sorry meiden ! Even niet aan gedacht.

Karin, Lucky*, Duke* en Buddy schreef het onderwerp

23 juni 2023, 21:28

" Aai, daar heb ik even niet aan gedacht, klopt rauw vlees……en biologisch, geef wild…..en gestoomde worst heb ik ook in huis hoor ….zo af en toe een traktatie, maar haar voer is rauw….sorry niet aangedacht….topic is gekookt vlees ?   Sorry meiden ! Even niet aan gedacht. "

 

Geeft niet, Willemijn ;-) Darf heeft ook gestoomde worsten. Alleen voor mij zijn de porties niet handig. Omdat ik combineer met brok zijn de worsten van 800 gram te groot, daar doe ik dan te lang mee. De worsten van 200 gram zijn wel een optie, maar dan ben ik veel duurder uit....

Anouk van Botty

23 juni 2023, 21:56 3 doggies

Elektrisch mes, ziplock vrieszakken kopen? Deed dat ook met allergische mopshond op enkelvoudig kvv. IJzerzaag kan ook maar stainless steel en zonder inktprint aan merk branding. Beenderzaag is dus al gauw duurder dan een gamma zaag maar de investering waard, vooralsnog gebruik ik oma's elektrische mes... kringloop.

 

Als je ziplock gebruikt? Grote pan met water en dan dompelen zodat de lucht verwijderd wordt uit de zak. Kan ook door een camping bed pomp reverse, lucht eruit maar moet je snel kunnen zippen. Dus water is de snelste optie aan waarde €...... Grote pan met hetzelfde water waar dan je later thee of koffie mee zet of aardappelen meekookt en ook toevallig nog 3kg eten vacuum verpakt hebt 

 

Ik heb inmiddels een vacuum machine.... No worry volledig elektrisch zakken kan ik niet herbruiken helaas :(

Baloe

24 juni 2023, 00:15 3 doggies

Onze hond eet geen erwtjes, jammer want dit zou ik anders wel willen proberen. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

24 juni 2023, 06:48 3 doggies
"  Geeft niet, Willemijn ;-) Darf heeft ook gestoomde worsten. Alleen voor mij zijn de porties niet handig. Omdat ik combineer met brok zijn de worsten van 800 gram te groot, daar doe ik dan te lang mee. De worsten van 200 gram zijn wel een optie, maar dan ben ik veel duurder uit.... "

Je kan plakken afsnijden en de porties invriezen zodat je toch de 800 gram kan kopen ?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

24 juni 2023, 06:49 3 doggies
" Onze hond eet geen erwtjes, jammer want dit zou ik anders wel willen proberen.  "

jammer, hier een hond die een kliko is, een alles eter……nooit zal ze wat van straat eten maar alles wat ik dr voorzet eet ze. 

Baloe

24 juni 2023, 14:07 3 doggies
" jammer, hier een hond die een kliko is, een alles eter……nooit zal ze wat van straat eten maar alles wat ik dr voorzet eet ze.  "

Zit m toch in de bouvier denk ik. 

Broccoli en ei lust hij ook niet. 

 

Fijn hoor een hond die alles eet. 

Dagmar

24 juni 2023, 14:14 3 doggies

De tuck in chicken heeft geen erwten. Ik ben persoonlijk ook niet weg van erwten (of suikerbonen etc) en vermijd die dan ook zoveel mogelijk, gebruik ze ook nooit zelf in eigen groentenmixen. 

Het zijn helaas wel de goedkopere groenten en dus wel veelal gebruikte groenten.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

24 juni 2023, 14:29 3 doggies
" Zit m toch in de bouvier denk ik. 
Broccoli en ei lust hij ook niet. 
 
Fijn hoor een hond die alles eet.  "

Jee wat jammer zeg….een eitje hoort er bij toch laughing    Rauw ei wordt hier zeer gewaardeerd, iedere dag een…..

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

24 juni 2023, 14:30 3 doggies
" De tuck in chicken heeft geen erwten. Ik ben persoonlijk ook niet weg van erwten (of suikerbonen etc) en vermijd die dan ook zoveel mogelijk, gebruik ze ook nooit zelf in eigen groentenmixen. 
Het zijn helaas wel de goedkopere groenten en dus wel veelal gebruikte groenten.
 
 
 
  "

Ik geef veel gekookte biologische krootjes, komt dat ik er ook gek op ben…

Dagmar

24 juni 2023, 14:34 3 doggies

Dat zijn dan ook geen bonen of erwten

RJ

24 juni 2023, 15:23 3 doggies
" (Zal ff positief zijn  hihi)
 
€ 5.20 is echt niet duur gezien er 60% vlees inzit, energieprijzen zijn omhoog gegaan. Transport en het productieproces voor veel dingen doorberekend naar de klant en zij zitten er nog onder. Ze hebben net een grote concurrent gekocht in polen. Die investering moet ook weer terug op de plank komen. DE zal binnenkort wel komen, zullen niet voor niets Psibufet hebben opgekocht. "

ik heb ongeveer 40 worsten konijn per 40 dagen x 8.10 voor 500 gram ( pure instinct )

i wish dat ik rond de 5/6 euro zat embarassed

ientje

24 juni 2023, 16:04 3 doggies

Even naar de pure instinct gekeken, helaas ook te vet. Konijn 6% in droge stof is dat 6 gedeeld door 25 is 24% daar waar het voor diki op dit moment max 8 mag zijn. Jammer ziet er qua ingredienten goed uit, overigens is die konijn versie erg duur in vergelijk met de andere soorten.

RJ

gewijzigd 24 juni 2023, 16:38 3 doggies

6%  vet is toch gewoon 6% vet?

 

de pi site zegt:

 

  • honden met pancreatis (vanwege het lage vetgehalte en de lichte verteerbaarheid)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

24 juni 2023, 17:01 3 doggies
" Even naar de pure instinct gekeken, helaas ook te vet. Konijn 6% in droge stof is dat 6 gedeeld door 25 is 24% daar waar het voor diki op dit moment max 8 mag zijn. Jammer ziet er qua ingredienten goed uit, overigens is die konijn versie erg duur in vergelijk met de andere soorten. "

Ik denk dat je je echt vergist Ieneke, ik geef vlees , daar is geen vlees wat 24% vet is….

Dagmar

24 juni 2023, 17:02 3 doggies

Als je wil vergelijken, moet je altijd op droge stof vergelijken.

6% vet in een KVV is totaal iets anders dan 6% in een korrel 

En 6% vet in de ene KVV kan totaal anders zijn dan 6% vet in een andere KVV 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 24 juni 2023, 17:08 3 doggies

Dit las ik, dat het geschikt is voor de pancreatis..vetgehalte laag….    

Voor welke honden is deze speciale voeding met name ontwikkeld?

  • honden met voedselallergieën
  • honden die een eliminatiedieet moeten volgen (ook meestal vanwege voedselallergieën)
  • honden met pancreatis (vanwege het lage vetgehalte en de lichte verteerbaarheid)
  • honden met leverproblemen (idem vanwege het lage vetgehalte en de lichte verteerbaarheid)
  • honden met chronische spijsverteringsklachten zoals IBD (idem vanwege het lage vetgehalte en de lichte verteerbaarheid)
  • ondanks het feit dat deze voeding vanwege de hoge prijs van de grondstoffen zo duur is, is het voordeel ervan dat het vaak therapeutisch en/of ondersteunend – dus gedurende een korte tijd van meestal een aantal weken – kan worden ingezet.

Dagmar

24 juni 2023, 17:09 3 doggies

Er valt zoveel te lezen he, vooral op internet ;) 

Dagmar

24 juni 2023, 17:11 3 doggies

24% droge stof ;) 

^