Hoi,
Ik ben voor Penny op zoek naar ander voer. Uit bloed onderzoek is gebleken dat haar creatine niet helemaal goed is en in haar urine is een heel klein beetje eiwit gevonden. Het is allemaal nog niet heel erg ernstig, maar wel iets waar we nu rekening mee moeten gaan houden.
Ze krijgt momenteel voer met een behoorlijk hoog eiwitgehalte (ik dacht rond de 35%) en dat is dus niet meer goed want dat belast haar nieren te veel. We moeten nu voer hebben met een lager (maar heel hoogwaardig!) eiwitgehalte. Desondanks moet het wel goede ondersteuning geven voor haar spieren en gewrichten en geschikt zijn voor actieve bejaarde hond.
Rauw voer is inmiddels ook goed gekeurd door mijn ouders dus dat is ook een optie. We kunnen alleen niet veel bewaren want er is weinig vriesruimte, het is dus niet ideaal. Gestoomd (of iets wat ongeopend buiten de koelkast bewaard kan worden) is dus handiger. Brokken zijn natuurlijk ook helemaal goed.
Heeft iemand een idee?


Reageren




