Beste allemaal,
Ik ben nieuw hier en heb geprobeerd via de zoekfunctie een soortgelijke vraag / topic te vinden, maar het lijkt alsof de zoekfunctie niet werkt.
De titel doet misschien erger vermoeden dan het is, maar ik zit behoorlijk met het volgende. We hebben een pup van 15 weken. Naar wat ik weet is het een echte pup, met dito bijtgedrag, energieniveau en (on)gehoorzaamheid :)
De laatste dagen komt het steeds vaker voor dat tijdens buitenwandelingen, of zelfs hier in huis rondlopen dat de pup ineens voor mijn benen springt (soms speels, soms om mij de weg te blokkeren zo lijkt het). Vanwege mijn lengte (+2 meter) zijn mijn benen soms al in beweging met als gevolg dat ik de pup dan tegen zijn hoofd/lijf tik. Ik probeer hier zo goed mogelijk op te letten, ik wil 'm zeker geen pijn doen. Het lijkt ook alsof het hem niet zoveel doet, maar ik wil zeker niet iets bewerkstelligen wat in een latere fase wel nog vervelend kan worden.
Wat ik dan vooral afvraag, is waarom hij voor mijn benen springt op de weg te blokkeren. Het gebeurt vooral gewoon tijdens het wandelen, hij loopt dan netjes naast mij en hop... ineens voor mijn benen stilstaan.
Alvast dank voor uw reacties.

Reageren



