benchrust door operatie

2 reacties

kim

14 januari 2010, 21:29

Milo is net terug van zijn operatie (bekkenkanteling door ernstige heupdysplasie) hij moet nu 2 weken verplicht in zijn bench blijven. Nu zijn we nog op zoek naar leuk speelgoed, activiteitjes,... kortweg leuk tijdsverdrijf voor Milo in zijn bench. Hij vind zelf zijn bal en kong het leukst, is ook het enige dat hij niet stuk krijgt, maar om daar 2 weken mee te spelen? Heeft iemand hier ervaring mee? Alle tips zijn welkom! Alvast bedankt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "benchrust door operatie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

astrid

14 januari 2010, 21:32 2 doggies

hier in denenmarken hebben ze van die domino spelen en daar zon hele serie van.. meschien vind ie dat wel iets..

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

15 januari 2010, 19:59 3 doggies

Arme Milo :'(. Als tijdsverdrijf kan hij lekker kluiven, de Kong uitlikken, spelletjes met de bal en denkspelletjes (bijv. die van Nina Ottoson) doen. Maar hij zal ook wel behoorlijk moe zijn, omdat hij moet herstellen. Dus hij zal ook wat meer slapen denk ik. Veel beterschap voor Milo, hopelijk komt hij die 2 weken verplichte rust goed door.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "benchrust door operatie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^