Ja ze zijn bij mij thuis en ik heb geen bench.. Hij is maar alleen voor de dagopvang dus ik krijg hem ook niet mee..
Maar binnen heb ik bijna geen last van hem en is hij veel rustiger dan buiten.
Nou zijn lichaamshouding is staren, recht op de hond aflopen. staartje in de krul over zijn rug, oortje omhoog(voor zover kan) en hij staat recht overeind. Dus strak.
maar verder doet hij wel borstelen en soms zelfs weglopen om te markeren..
Maar omdat het verder een onzeker hondje is, snap ik zijn gedrag niet helemaal. Doet hij dit uit onzekerheid, dat macho gedrag, of zal er nog meer aan de hand zijn.. Zijn baas is trouwens een zacht ei die hier helemaal niks mee kan en dus ook honden ontloopt en zo.. Dus van haar krijgt hij niet veel goeds mee.. Lieve vrouw hoor maar kwa opvoeding doet ze dingen niet helemaal goed
Ik kijk het sowieso nog wel even aan, want in het begin was hij zeer gestressed maar dat is al veel minder geworden. Die kalmerende signalen werken opzich wel bij hem maar eigenlijk alleen binnen.
Buiten is het een totaal ander hondje..



