Hey! Ja ik had de juiste IG inderdaad.
In principe is IGP geen sport die je doet zodat je hond naar alles en iedereen gaat blaffen. Een zelfverzekerde waakse hond doet dat sowieso wel als er een dreigende situatie ontstaat. Daar heb je geen IGP voor nodig. Ook bestaat de sport uit 3 onderdelen, speuren, obedience en manwerk. Allemaal even belangrijk. Maar het is niet een kwestie van luid blaffen. Er komt héél veel bij kijken. Misschien dat je gewoon eens bij verenigingen kunt gaan kijken. Ook dan leer je veel.
Ik weet niet of je in de buurt van Bergen op Zoom woont? Maar daar heb je zo'n sport (vergelijkbaar met Barnhunt, wat in Amerika veel gedaan wordt)
Daar woont Gert, en hij heeft Terrierwerk ( KLIK ) waar je ook met andere rassen (sleep) sporen kan lopen, en kunt laten zoeken naar ongedierte. Altijd leuk om eens heen te gaan en de moeite waard hem eens een berichtje te sturen.


Reageren










. In 5 maanden tijd een halve kilo aangekomen (op schommelen tussen 3 en 3.5 is dat veel 







