das pas vers!!!!

3 reacties

~~Michelle&Mushu~~

13 januari 2010, 19:08

Gezellig een ondernemende pup en een paar katten in huis.
lekker ravotten in de tuin met z'n drieen.
Kat lief vangt een vogeltje en brengt vervolgens zijn offer naar de pup. Was ik net ff plassen binnen, tjonge wat een zooi word dat. en ook vooral nooit meer loslaten he!!
Pas nadat ik weer naar binnen was gerend om een stukje kaas te pakken wilde mevrouw ruilen.
(Ik raak een dood beest met geen mogelijkheid aan dus afpakken was geen optie.)
Verser bestaat niet volgens mij.
Nu hopen dat het snel gaat dooien, want de halve tuin is rood :'( :'( :'(
Groetjes MIchelle en Mushu

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "das pas vers!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Amber & Lootah

13 januari 2010, 19:12 2 doggies

Klinkt me bekend in de oren O-) Mijn kat neemt ook altijd zijn vangsten mee naar huis, en als we het dan niet in de gaten hebben heeft 1 van de honden het al opgegeten (nou is een muis ook wel een één-hap snack). Maar hopen dat het snel gaat dooien dan, dan is je tuin geen slachtveld meer ;-)

Mandy & Bram.

13 januari 2010, 19:14 2 doggies

Hahaahaha, mijn poes nam ook altijd dode offers mee, om me te bedanken voor de goede zorgen. Was er altijd heel blij mee als ik weer eens met mijn sokken in een dode muis trapte.. Gaaaatver. Hahaha! :-D

~~Michelle&Mushu~~ schreef het onderwerp

13 januari 2010, 19:16

Ja ik wilde graag van het voorjaar een kattenluik in de deur zagen, maar denk dat ik dat toch maar niet doe, dan vind ik straks overal dode offers, gatsie!!!!!!
O-) O-) O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "das pas vers!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^