Hallo allemaal.
Ik ben hier nieuw op dit forum ????. Gelijk zou ik jullie een vraag willen voorleggen. Mijn kinderen zitten op school met een fietsafstand van zo'n 8 minuten vanaf huis. Lopend doen we er 20/ 25 minuten over. Helaas hebben wij maar 1 auto en die heeft mijn man nodig voor zijn werk. Deze week heb ik nog opvang kunnen regelen, zodat ik onze pup niet mee naar school hoef te nemen. Volgende week is dat een ander verhaal. Daarom heb ik vandaag geprobeerd om hem mee te nemen in de auto en op die manier de kinderen van school te halen. Hij vond het erg eng. Veel piepen en janken in de auto.
Ik was van plan om tijdelijk een auto te regelen, zodat ik de kinderen van school kan halen. Hij kan natuurlijk nog niet alleen thuis blijven. Zolang ik dat langzaamaan hem heb aan kunnen leren heb ik de auto niet meer nodig. Ik maak mij nu alleen een beetje zorgen om dat autorijden. Moet ik het gepiep en gejank negeren? moet hij er gewoon simpelweg aan wennen?
Btw. Hij zat in de achterbak. Omdat hij erg groot wordt (Sint Bernard) wil ik hem het liefst gelijk zijn goede plek leren in de auto. Of is het beter om in het hem op de achterbank (met tuig en gordel uiteraard) te plaatsen?
Ik hoop dat het verhaal een beetje duidelijk is. ????

Reageren

en sinds die achterbank al vol zit? Die "pups" mogen ook even helpen erbij 
. Dat geeft mij veel meer zekerheid.

