Overgeven

10 reacties

wilma bastings

gewijzigd 24 augustus 2021, 15:18

Hallo ,

Ik ben afgelopen vrijdag van royal canin brok naar kvv (carnibest)overgestapt.Hij vind het heerlijk maar hij gaat nu in een keer overgeven is dit wat ze ontgiften noemen?.

wilma bastings schreef het onderwerp

24 augustus 2021, 15:38

Willemijn het schrokken valt mee en mij is gezegd in het begin wat kokend water erover doen.Hij had vanmorgen om half 7 gegeten en rond 3 uur kwam het eruit.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 24 augustus 2021, 16:07
" Willemijn het schrokken valt mee en mij is gezegd in het begin wat kokend water erover doen.Hij had vanmorgen om half 7 gegeten en rond 3 uur kwam het eruit. "

kokend water wordt wel eens aangeraden als de hond het echt niet lust, half zeven gegeten en smiddags kwam het eruit....wat je kan doen om te wennen is, de portie in drieen delen, en drie x per dag even voeren..kijk of dat goed gaat...kokend water is niet goed als er bot in zit...heb je ook een goede tijd er tussen laten zitten dat de hond na het eten goed  uitbuikt ? 

wilma bastings schreef het onderwerp

gewijzigd 24 augustus 2021, 16:45

Ja ik ben pas rond 11 uur gaan wandelen lijkt mij toch lang genoeg of niet?Willemijn zit er in carnibest dan bot of niet?

" Ja ik ben pas rond 11 uur gaan wandelen lijkt mij toch lang genoeg of niet?Willemijn zit er in carnibest dan bot of niet? "

Is goed de tijd er tussen hoor...als het goed is is carnibest compleet, spiervlees orgaan en bot, in verhouding...probeer maar even drie x per dag te voeren, gaat dat goed een weekje dan ga je terug naar twee x per dag, even aankijken.

Wilma, heb het nagekeken, carnibest is compleet, spiervlees orgaan en bot..goede keuze hoor, je hond zal even er aan moeten wennen.  Kijk het een week even aan.

wilma bastings schreef het onderwerp

24 augustus 2021, 17:06

Dank je wel Willemijn voor je advies

Anouk van Botty

24 augustus 2021, 18:14

Kokend nooit doen er zit bot fragment in rauw vlees. Sommige merken vind je wel eens wat grotere stukken tussen.Lauw water is voldoende. Lees dit maar eens https://mcvoordieren.nl/kennisbank/vers-vlees-hond-voordelen-nadelen/ Bij sommige honden kan het wel een voordeel zijn omdat die een allergie hebben. Lotte Botter adviseert dan ook hoogwaardig kwalitatief voer te kopen, carnibest is daar 1 van.

Lees ook

^