" In oktober ga ik met een goeie vriend ongeveer 2 weken op vakantie naar Texel. Tuurlijk gaat de hond mee. We gaan met het OV en met de fiets. Hond kan achterop in de kar. Even kijken hoe we dat met de trein gaan doen haha alles tips zijn welkom. Dit is mijn eerste keer met vakantie met hond. Ik zit namelijk met een paar vragen. We gaan dus met de fiets en OV dus we kunnen heel weinig meenemen. King krijgt brokken maar als ik een zak van 10 kilo mee moet gaan nemen wordt dat een leuke klus. We zitten in een huisje van landall mijn grootste zorgen is de trein en de spullen die we mee moeten nemen. Of kan ik voor 2 weken supermarkt voer geven? (kvv is geen optie trouwens) tips zijn welkom. En tips van leuke dingen zijn ook welkom. "
Hihi das niet nodig
In Den Burg zit echt een hele goede dierenwinkel en Welkoop zit er ook. https://www.detexelsedierenwinkel.nl/ https://www.welkoop.nl/winkels/denburg-texel Er zitten er nog wel meer hoor, maar hier halen wij meestal het voer.
Tips? De garnalenkotter in oude schild, wel even vragen of King mee mag gezien het seizoen is. Zelfde voor de razende bol per boot, daar moet je wel een stevige maag voor hebben
Houd je hond ook op horizon niveau. De razende bol kan je ook vanaf het vaste land bekijken maar met boot ben je natuurlijk dichterbij.... Strandpaviljoen kaap noord kan je een lekker hapje eten en daar gaat tevens een bootje naar Vlieland. Kaasboerderij Wezenspyk daar wil je kaas halen, let op is drukkkkkk daar. Even opzoeken welke stukken strand King los mag gezien het hoogseizoen is. Denk in Den hoorn het minste geklaagd zal worden er over mocht het niet mogen want dat is het rustigste stuk strand. Verder kun op elk stuk mooie duinwandelingen maken en zat bos in de buurt van tussen De Koog en Cocksdorp. In De Koog is De Taveerne een aanrader om te eten. Op een mooie blauwe dag, blijf wat langer op om de sterren te bekijken. Wij doen dat meestal op het strand waar de vuurtoren is in Cocksdorp
EN zorg dat je wat contant munt geld hebt, langs de kleine wegen is veel boerderij verkoop. Verse eieren, diverse soorten groenten afhankelijk van het seizoen, honing, jam, tulpenbollen en curiosa. Veel plezier alvast, ik vind het een fantastisch eiland, het kan er druk zijn maar je vind er toch ook altijd een beetje rust hier en daar.
EDIT! Let wel op, Botty had daar gelijk een teek op zijn snoet. Dus een tekentang als hij niets anders krijgt? Is wel een must.