Gebitsbehandeling

7 reacties

Jolanda

2 juli 2021, 13:10

Gister is Abel geholpen aan zijn resterende melktandjes. 6 zijn er verwijderd, en wat een joekels waren het. Gelukkig is alles goed gegaan. Hij (en ik) vond het zoo spannend, gelukkig gaf hij zich vrij makkelijk over aan de narcose in mijn armen.. Gister de hele dag heel zielig geweest en vannacht lekker bij mij geslapen. Maar nu ;-). Hij mag een week geen kauwbotten, spelen met knuffels etc, geen beloningen. Vandaag is hij vol energie en kijkt ie me alleen maar aan van; wat gaan we doen dan. Dit wordt een heel lange week voor hem (en dus ook mij). Zou een gevulde kong met zachte dingen ook kwaad kunnen? 

Bulleke

2 juli 2021, 13:23 1 doggies

Waterijsjes misschien? Zijn de meeste honden wel gek op. Ik vermoed dat dit wel mag, maar vraag het voor de zekerheid even na.

Ankegoedgekeurde fokker

2 juli 2021, 13:40

Is er gehecht dat hij al die dingen die je opnoemt niet mag? Wij geven dat advies enkel mee als we het tandvlees gehecht hebben. Dat is meestal bij een gebitsbehandeling waarbij blijvende tanden verwijderd zijn. 

Jolanda schreef het onderwerp

2 juli 2021, 13:43

Ja, 4 tanden en 2 kiezen. Die hoektanden waren echt joekels die eruit zijn gekomen.

ientje

2 juli 2021, 15:14

Klopt, aan hoektanden zitten enorme wortels , die lossen niet op en blijven juist daardoor vaak zitten, en dat is vaak lastig om er uit te halen echt wrikken, dus daar zit dan ook wel een best gat. Doen wat de dierenarts zegt!

Stabij Gijs

2 juli 2021, 16:29

Misschien kun je checken of hij wel een Lickimat mag? Maaaar, ik denk dat het de bedoeling is dat hij zijn hele bek rust geeft..

 

Beterschap! 

Jolanda schreef het onderwerp

3 juli 2021, 16:41
" Misschien kun je checken of hij wel een Lickimat mag? Maaaar, ik denk dat het de bedoeling is dat hij zijn hele bek rust geeft..
 
Beterschap!  "

Wat een goed idee, hiermee kan hij niet anders dan likken. Dank je! Hij is er heel blij mee en ik kan zn hills ad er gewoon lekker in smeren ;-) 

^