Hoi Jeffrey,
Leuk dat je je hier hebt aangemeld. Is er een reden dat je voor de Maltipoo wilt gaan? De Maltipoo is namelijk geen ras, maar een kruising. Voor een Poedel of Maltezer kun je je aanmelden bij de rasvereniging.
De Maltipoo is een designer-hondje en de fok is vaak in de broodfok. Moederhonden welke aan de lopende band puppies krijgen en nooit de buitenlucht zien. Puppy's die veelal ziek verkocht worden. Daar wil je toch niet aan mee doen? Het gaat gepaard met zoveel dierenleed wat je dan in stand houdt. Als je al een nestje bij iemand thuis vind, moet je goed doorvragen of de ouders getest zijn op erfelijke afwijkingen. Er is geen rasvereniging die hier toezicht op kan houden.
Daarnaast ben ik bang dat je, zeker in deze corona-tijd, je verwachtingen bij moet stellen. Binnen twee maanden een pup in huis hebben van de goede fok is nagenoeg onmogelijk.
Ik zou kijken of je bij verschillende fokkers langs kunt komen om te kijken en als je perse een Maltipoo wilt (weet dat kruisingen onvoorspelbaar zijn hoe de karakters van de hondjes uitgroeien), je op een wachtlijst te laten plaatsen.