zindelijk

7 reacties

raymond (gast)

11 januari 2010, 20:29

Hallo,

Ik wou is vragen hoeveel weken het ongeveer duurt
voordat een pup is een keer zindelijk is.
Als hij in z'n bench zit houd die het op en loopt hij los dan plast hij zo weer ook al is hij een half uur eerder nog uitgeweest. snap dit niet.

groetjes raymond

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zindelijk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Veronique & Spike

11 januari 2010, 20:40

Hoe vaak laat je hem uit en hoe oud is hij..?
Graag wat meer informatie over je pup..

raymond (gast)

11 januari 2010, 21:03

hij is 11 weken en gaat zo'n iedere 2 uur naar buiten als we thuis zijn.

Veronique & Spike

11 januari 2010, 21:09

Iedere 2 uur is misschien wat weinig.. ik zou ieder uur of 1,5 uur doen.. en telkens na het spelen, eten, drinken even buiten zetten.. en dit zo langzaam opbouwen.. wat voor ras is het..?
Misschien kun je een profiel aanmaken en foto's uploaden.. dan kunnen we zien waar je het over hebt.. :-D

christel

11 januari 2010, 21:13

Soms is een pup snel zindelijk...
Soms duurt het langer. Het heeft te maken met het kunnen 'ophouden' van de behoefte!
wanneer je altijd thuis bent en je pup doet iedere keer om de twee uur netjes zijn behoefte buiten, lijkt hij zindelijk... (Hij weet waar hij zijn behoefte moet doen).
Maar je mag dan niet van je pup verwachten, dat hij zijn 'behoefte' 4 uur op kan houden, wanneer je niet thuis bent!!

Veronique & Spike

11 januari 2010, 21:19

Een pup heeft pas vanaf de 6 maanden zijn blaas onder controle.. Spike is 8 maanden en zelfs die heeft soms nog ongelukjes.. 5 minuten geleden zelfs nog.. O-)

Ik denk dat je het gewoon tijd moet gunnen.. dan komt het vanzelf wel.. en vooral vaak naar buiten en LANGZAAM opbouwen.. je bent makkelijker een stap achteruit dan vooruit..

Succes! :-D

raymond (gast)

11 januari 2010, 21:24

het ras is een cavalier king charles spaniel

christel

11 januari 2010, 21:35

Hoi Raymond,

Ik zou zeggen, maak een profiel hier aan!!!
Super leerzaam!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zindelijk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^