" Het zou mooi zijn als er voor HR honden die wél opgevoed zijn een lintje komt, vergelijkbaar met de felgele voor angstbijters. Ik stem voor roze. Zodat ik van afstand kan zien dat jouw Herder of Stafford wél opgevoed is en ik je met een gerust hart en een vriendelijke blik kan benaderen, in plaats van peentjes zwetend op zoek naar een omweg . "
Ik zou je niet geloven, zoveel mensen die zeggen, hij doet niks hoor, ligt aan de opvoeding, nou dan ben ik allang weg, mijn hond snauwt snel, moet ik niet hebben bij een Stafford, of meer staffordachtigen, soms wegen ze 60 kilo zo groot.
En als ik zie hoe de hond hun uit lat, dan kunnen ze helemaal in het roze zijn, ik keer echt om.
Nu hebben wij meer mixen, geen echte Staffords, 1 amerikaanse Bully, die is geweldig, trekt zich niks van alles aan, behalve Sam, want Sam doet onbeschoft, en dan zie je dat ze geen sukkel is, OPZOUTEN, zegt ze dan, op een manier die echt indruk maakt. Die baas durf ik ook te passeren, maar ik denk dat hij mij liever ziet omlopen. Doe ik dan ook maar.