Goedemorgen,
Vandaag is onze pup een week bij ons en doet het hartstikke goed.
De bench vindt hij prima, gaat er zelf in. Als hij moe wordt leggen we hem er ook in, deurtje dicht en slaapt hij verder. We houden hem in de gaten en zorgen dat het deurtje open is voordat hij de kans krijgt om te piepen. Soms doe ik hem erin met een kluif, zodra hij die opheeft begint hij te protesteren en dan negeren we hem even tot hij rustig is.
Dit gaat dus op zich goed, maar ik wil dit gaan uitbreiden naar de nacht.
Ik slaap nu een week op de bank en het is mooi geweest :-)
Er is 1 nacht geweest dat hij doorsliep en wij boven sliepen maar toen was het deurtje open en kon hij dus vrij door de kamer bewegen. Geen plasjes en niks gesloopt maar voor zijn veiligheid en voor de veiligheid van onze kat heb ik toch liever dat hij 's nachts in de bench slaapt.
Vannacht geprobeerd en hij piepte en blafte na een uurtje slaap. Toen ik naar beneden ging had hij in de bench geplast. Blijkbaar piepte hij daarom?
Hoe weet ik nou of hij piept om aandacht en ik hem dus moet negeren, of dat hij piept omdat hij moet plassen.
De bench is overigens verkleind maar net sloopte hij de afzetting dus ik denk dat ik de afzetting er maar uithaal.
Bench naast het bed is geen optie, te grote bench en te kleine slaapkamer :-)
Lang verhaal kort; bench overdag gaat goed, voor de nacht zijn alle tips welkom :-)

Reageren



Zo'n piepjonge pup en al zo voorbeeldig.

. Gaat het goed, na een week of zo ga je de bench steeds een stukje verder weg zette, zo kom je op een gegeven moment op de gang, je houdt de deur nog open, dan doe je de deur steeds verder dicht en je hondje slaapt alleen in de bench. En op een stressloze manier aangeleerd.
