Maatje van Sacha voorstellen

2 reacties

Niet actief

11 januari 2010, 10:35

Helaas hebben we met pijn in ons hart Baco (Friese Stabij) moeten herplaatsen. Sacha was heel erg eenzaam en is toen heel erg achteruit gegaan. Niet meer eten, drinken, spelen of naar buiten, echt een drama. We wilden eigenlijk helemaal geen andere hond, in elk geval voorlopig niet want we waren (en zijn) nog kapot van Baco. Omdat Sacha zo slecht ging hebben we er toch bewust voor gekozen om een maatje voor Sacha te zoeken. We staan er allebij achter en gaan er helemaal voor. Inmiddels is Hummer Sacha's maatje geworden, een kruising Chi x York.
Het gaat echt super met die twee samen en we zijn trots op onze twee kanjers!

Groetjes Carla

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maatje van Sacha voorstellen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

13 januari 2010, 17:37 3 doggies

Wat een 2 liefjes. Kan me voorstellen dat jullie en Sascha kapot waren van de herplaatsing. Gelukkig heeft ze nu een nieuw maatje. Veel plezier ermee!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maatje van Sacha voorstellen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^