Hoi allemaal!
Sinds een week hebben mijn vriend en ik een corgi puppy, Jaxx. Hij is nu 10 weken oud en hij doet het echt super. Speelt en slaapt veel, eet goed, begint steeds socialer te worden, leert commando's en vindt het (naar mijn idee) leuk bij ons.
Nou heb ik 1 vraag. Wij wonen in een appartement met een groot dakterras, ongeveer formaat kleine tuin. Daar hebben we een stuk kunstgras op liggen, waar hij zijn behoeftes op doet. Dit doet hij overigens prima. Gaat al zelf bij de deur zitten om te plassen en poepen en heeft al 2 dagen geen ongelukjes gehad. Nou is het probleem dat hij zijn behoefte alleen op dat stuk kunstgras wil doen.
Vandaag waren we een uurtje bij mn schoonmoeder en aan alles merkte je dat hij moest plassen. Ik ben met hem naar buiten gegaan en hij deed niks. Snap ik, want nieuwe omgeving en veel prikkels, maar als we hem thuis op ons dakterras bijv op de tegels zet, wil hij ook niks doen.
We zijn superblij dat hij in ieder geval een plekje buiten heeft waar hij plast en poept, maar zouden ook graag willen dat hij dit op andere plekjes gaat doen. Iemand enig idee hoe ik dit aan kan pakken? En vraag ik misschien te veel van hem als ik hem dit nu al wil leren?
Ik hoor graag jullie tips en verhalen!

Reageren








