Mijn 2de hond moest ik na een zware strijd laten inslapen in september 2008, de moeilijkste beslissing uit mijn leven. De maanden daarna kon ik als ik buiten stond haar horen blaffen, mijn vrouw ook maar als je dan stil staat en luistert hoor je niets meer.
We waren in die periode ook bezig met zwanger te worden en dat lukte niet en dromen daarover mixte met dromen over mijn hond, tot het extreme toe.
Op een dag zaten we op de bank te praten met elkaar, en ik wilde wat zeggen maar door een waas/wolk in mijn ooghoek stopte ik met praten, mijn vrouw vroeg wat er is en ik wilde vertellen dat ik wat in mijn ooghoek zag maar zij zei eigenlijk precies hetzelfde. We zagen alle 2 een witte wolk door de huiskamer heen vliegen richting het raam.
We voelden ons alle 2 gelijk heel gelukkig, we vonden het mooi dat we dit zagen en hebben geen ogenblik getwijfeld over dat het onze hond was die afscheid nam.
De blaf geluiden en de dromen hielden op en mijn vrouw was vlak daarna zwanger van onze dochter.
Onze dochter is nu 10 en heeft zelf ook de nodige ervaringen van wolkjes die voorbij vliegen.
Ze liep overdag naar haar slaapkamer door de gang en werd ingehaald door een grijs wolkje die door haar deur haar slaapkamer in ging, ze rende daar achteraan maar kon de wolk niet terugvinden. Ze was totaal niet bang en ze vond het zelfs grappig.
Nu hebben we in 2015 onze poes verloren die voordat mijn dochter geboren werd 5 jaar lang altijd in die kamer aanwezig was, ze at daar, sliep daar etc.
Gek genoeg zijn zowel mijn hond als poes hier in huis overleden. Ik vind het zelf een fijn idee dat overleden huisdieren afscheid nemen of hier blijven maar het doet me we nadenken over de dieren die bij een dierenarts zijn overleden. Is die ziel dan verdwaald?

Reageren






