Nou even tijd om een berichtje te schrijven hier.
Vandaag naar de dierenarts geweest voor controle consult omdat het weer keihard was en opzwol echt in 24 uur tijd .
Had een andere dierenarts dit x. Zij gaf aan dat het niet de lymfeklier leek maar de speeksel klier. Kan door een ontsteking zijn of door een lek of door een steentje in de afvoer van de klier .
Heb nu een nieuwe kuur gekregen de kuur die Heleen aangaf stormogyl . Hij mag daar een halve van per dag en hij heeft metacam gekregen ontstekingsremmende en pijnstillend middel.
Met de oude kuur de clavaseptin moest ik stoppen.
Vandaag dus de metacam gegeven en de eerste halve tablet van de stormogyl.
Volgende week dinsdag weer controle.
Ik hoop dat het weggaat nu .
Anders had ze het over foto's en de hele boel operatie laten verwijderen...
Ik vraag me af of het dan eigenlijk wel weg kan gaan met antibiotica.
Iemand hier ervaring mee ontstoken speekselklieren? En als dit door een ontsteking kwam zonder lekkage of steentjes hielp de antibiotica? Of ging het dan weg en kwam het toch terug?zo ja wat was de vervolg behandeling ?