Hallo,
Omdat ik hier op het forum en van mensen om me heen, goede ervaringen lees over het product Cd Vet teek en vlo mild, ben ik van plan dit ook te gaan kopen.
We hebben sinds 8 maanden een labrador pup. Hij weegt momenteel een kleine 27 kilo.
Hoewel ik het nu zo snel even niet kan vinden, dacht ik dat ik op de site van cdvet zag staan dat het aantal druppels (na 3 weken) afhankelijk is van het gewicht van de hond. Kan dit kloppen, of is na 3 weken 1 a 2 keer per week druppelen voldoende?
Verder zie ik dat er van de mild variant ook 50ml beschikbaar is (op de officiële site van cdvet https://www.cdvet.de/abwehrkonzentrat-mild?number=72) Zeker voor de prijs (exclusief verzendkosten) ziet dat er aantrekkelijk uit. Of weten jullie andere websites die ook 50ml verkopen van dit product? Ik kom zo snel enkel maar websites tegen die 10ml verkopen.
Raden jullie aan om dit product heel het jaar te gebruiken, of alleen tijdens het vlooien- en tekenseizoen?
Alvast bedankt.

Reageren
