" Ik ken het helaas Ina. Daarom schreef ik ‘in de meeste gevallen’. Ik heb zelf ook eens een hond geschopt omdat er echt geen land mee te bezeilen was en ik idd niet mijn hond de dupe laat zijn. Ik heb al eens bij de dierenarts gezeten met hem nadat een hond wilde ‘spelen’ en dat wil ik niet nog eens meemaken.
Maar ik vond het verschrikkelijk om te moeten schoppen. Ben er niet trots op en doe er zeker niet zo luchtig over als sommige mensen hier. Maar goed, misschien is dat meer grootspraak dan werkelijkheid. Ik hoop het maar. "
Je hebt helemaal gelijk hoor, ik voelde me zelfs al schuldig dat ik als een idioot heb staan brullen tegen het onderdeurtje
Het beestje zal een kilo of 3 wegen en heeft een erg slecht verleden achter de rug voordat ze bij deze baasjes kwam
En ja....het is super dat ze haar een kans gegeven hebben (hun vingers hebben echt wel geleden in het begin, want mensen waren ook heueuel eng)
Maar haar omgang met sommige honden is gewoon niet top....en dan mag ze een onderdeurtje van een kilo of 3 zijn....de stress die het haar en mijn hond oplevert weegt een kilo of 150 op die momenten.
En ja, mijn gymp vloog richting haar en eindigde op het fietspad terwijl zij bleef uitvallen en rondjes om ons draaien, maar eigenlijk had ik die richting baas willen schoppen....alleen was die oetlul nog veel te ver weg om ook maar enig effect te hebben
Op hem was ik echt furieus...ik begrijp niet dat je je eigen hond in dit gevaar stort, want Aysa is niet de enige waar ze zo tegen doet....en als Aysa 1 keer de kans krijgt om te grijpen (nachtmerrie ....want wat als mijn lijn breekt, wat als ik haar per ongeluk toch een keer niet houd, wat als.....) is het 3 kilo wegende onderdeurtje op zijn allerminst zwaar beschadigd tegenover mijn bundel spieren van 24 kilo.
En wat dan.... ook al hebben Aysa of ik dan niks fout gedaan, ik zou me zo ontzettend schuldig en rot voelen....en alleen maar omdat baasjes soms een bord voor hun hoofd hebben wat betreft het gedrag van hun eigen hond.
Dus ik begrijp heel goed het topic van Max, want ik snap sommige mensen soms ook totaal niet.